اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت در حال حاضر، ۱۰ شهر استان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد که نشانه بهبود وضعیت ۶ شهرستان نسبت به هفته گذشته است.

علی مصطفوی افزود: طبق آخرین بررسی ها، ارومیه به همراه خوی در شمال و همچنین میاندوآب، مهاباد، بوکان، نقده، اشنویه، سردشت، تکاب و شاهین دژ در جنوب استان وضعیت قرمز کرونایی دارند.

او بیان کرد: علاوه بر پلدشت که تنها شهرستان با وضعیت نارنجی کرونایی آذربایجان غربی از ۲ هفته گذشته بود، شهرستان های ماکو، شوط، چایپاره، سلماس، چالدران و پیرانشهر بهبود وضعیت پیدا کرده اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: وضعیت همه شهرهای استان از ششم شهریور امسال به مدت ۲ هفته قرمز بود و همچنان البته تعداد بیماران بستری در آذربایجان غربی بیش از ۲ هزار نفر است.

مصطفوی با اعلام هشدار جدی نسبت به ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی اظهار کرد: استفاده از ماسک و پرهیز از تجمع به ویژه اجتناب از سفرهای غیرضروری در همه استان از جمله مهمترین اقداماتی است که باید رعایت شود.

او افزود: فرمانداران و مدیران دستگاه های مرتبط نیز نسبت به اجرای محدودیت های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا متناسب با وضعیت شهرها از جمله دورکاری ادارات، ترددهای شبانه و فعالیت صنوف اهتمام ویژه داشته باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست