اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند قاچاق سلاح و کشف ۲۸ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیر مجاز در شهرستان نقده، خبر داد.

سرهنگ ایرج حسنخانی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت اشخاصی به هویت معلوم در زمینه قاچاق و فروش سلاح در سطح شهرستان های “نقده، اشنویه و مهاباد”، بنا به حساسیت آن رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار اطلاعاتی ماموران انتظامی شهرستان نقده قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با اشراف اطلاعاتی و با انجام اقدامات فنی پلیسی در نهایت موفق شدند متهمان را شناسایی و پس از کسب مجوز قضائی؛ طی عملیات ضربتی خودروی  آنها را در یکی از محلات شهرستان توقیف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه با هوشیاری ماموران در نهایت در بازرسی انجام شده از خودروی متهمان؛ تعداد ۲۳ قبضه سلاح شکاری و ۵ قبضه کلت کمری کشف و ضبط شد.
وی با تاکید به اینکه به منظور ارتقاء امنیت شهروندان، کشف و جمع آوری سلاح غیرمجاز در دستور کار پلیس قرار دارد، تصریح کرد: در این  خصوص ۲ متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ حسنخانی در پایان با اشاره به اینکه انتظامی استان در راستای مبارزه با قاچاقچیان، اقدامات و برنامه های ویژه و خاصی را سرلوحه کاری خود قرار داده و اجازه جولان و فعالیت به اشرار مسلح و قاچاقچیان را در سراسر استان نخواهند داد؛ از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا موضوع را با پلیس از طریق سامانه ۱۱۰ در میان بگذارند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست