اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رییس کل دادگستری آذربایجان غربی با بیان اینکه کمیسیون ماده ۱۰۰ محلی برای درآمدزایی مدیریت شهری تبدیل شده، گفت: این کمیسیون باید تبدیل به مرکزی برای بهینه سازی ساخت و سازها شود.

ناصر عتباتی روز دوشنبه در آیین تودیع و معارفه شهردار ارومیه با تاکید بر اقدام بر اساس قانون افزود: حرکت درخارج از این مدار، عامل اصلی لغزش برخی مدیران و کارکنان بوده است.

او تاکید کرد: در اجرای اقدامات قانونی در کنار مدیریت شهری هستیم اما خارج شدن از مسیر قانون، حمایت قضایی را به نظارت و پیگیری و ورود با هدف صیانت از حقوق بیت المال تبدیل می شود.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی بیان کرد: در دوره گذشته مدیریت شهری شهرها،  انواع پرونده های کیفری تشکیل شد که وجود این نوع پرونده ها منجر به سلب اعتماد مردم می شود.

عتباتی با اشاره به اینکه کمیسیون ماده ۱۰۰ محلی برای درآمدزایی مدیریت شهری تبدیل شده، بیان کرد: این کمیسیون باید تبدیل به مرکزی برای بهینه سازی ساخت و سازها شود.

او ادامه داد: شهرداری به عنوان یک نهاد خدمت عمومی با ماموریت های متعدد بیشتر ارتباط با شهروندان دارد و  این مهم می تواند رضایتمندی بیشتر شهروندان را رقم بزند.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: از مدیریت شهری ارومیه انتظار داریم با خدمت رسانی خالصانه و بی توقع در کمترین زمان، خدمت رسانی به شهروندان را ارتقا دهند.

او اضافه کرد: در تمام مجموعه های اداری از جمله شهرداری، مهمترین بخش نارضایتی مردم به نوع پاسخگویی مربوط است و باید شنونده خوبی برای مردم بوده و با زبان نرم پاسخگو باشیم.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی بر توزیع عادلانه خدمات شهری در نقاط مختلف شهر ارومیه تاکید کرد و گفت: شهر و تک تک اموال و دارایی های آن در دست مدیران، امانت است و باید نگاه‌ها، نگاه امانت‌داری باشد.

در این آیین “حسین مهدی زاده” به عنوان چهل و سومین شهردار ارومیه و شانزدهمین شهردار پس از انقلاب اسلامی در این شهر معرفی شد.

پس از اینکه شهردار اسبق ارومیه “محمد حضرت پور”، در اواخر دی ماه سال گذشته توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) به اتهام فساد مالی دستگیر شد؛ غلامرضا عدل دوست، به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد و در نهایت مجید آقازاده اواخر اسفند سال گذشته به عنوان شهردار ارومیه انتخاب و حدود پنج ماه مدیریت شهری ارومیه را بر عهده داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست