اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از آزادی ۲۷۹ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد در استان به مناسبت ایام فاطمیه خبر داد.

ناصر عتباتی با اشاره به فراهم شدن زمینه آزادی ۲۷۹ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد و اعطای مرخصی به بیش از ۱۴۰۰ نفر از مددجویان زندانی افزود: به مناسبت ایام شهادت بانوی دوعالم و اولین شهیده راه امامت و ولایت زمینه آزادی ۲۷۹ زندانی جرایم غیر عمد و اعطای مرخصی برای بیش از ۱۴۰۰ نفر از مددجویان را فراهم شده است.

وی ادامه داد: همچنین در این روزهای منتهی به شب یلدا ۸۰۰ بسته حمایتی به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان را در قالب یلدای فاطمی فراهم شده تا به دست خانواده‌های زندانیان نیازمند برسد و سفره آنها در این روز خالی نماند.

عتباتی افزود: باید به مقوله آسیب‌های اجتماعی با جدیت و عمیق نگاه کرد و با همفکری و همکاری کمک کرد تا با تقویت برنامه‌های پیشگیرانه از انجام و تکرار بزه توسط بزهکاران جلوگیری کرد.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی افزود: یکی از مهمترین اقدامات در خصوص پیشگیری از وقوع جرم، توجه به موضوع اشتغال و معیشت خانواده‌ها است، چرا که اگر بتوان شرایط اشتغال را فراهم کرد، آسیب‌های اجتماعی و اختلاف خانوادگی به حداقل می‌رسد.

وی با اشاره به آزادی این تعداد از زندانیان در ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، از آنها خواست که با خدای خود پیمان ببندند و به این جمع تعهد بدهند که در کنار خانواده‌های خود باشند و به عنوان افراد قانونمند زندگی خوبی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست