اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان غربی با حضور فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی و جمعی از مسئولان استانی با معرفی و تجلیل از برگزیدگان در بخش‌های مختلف در آمفی تئاتر نهاد کتابخانه های عمومی استان به کار خود پایان داد.

۲۵۰ اثر در این دوره از سوی اهالی رسانه و مطبوعات استان به این دبیرخانه ارسال و که شامل ۱۵۰ اثر در بخش مکتوب و ۱۰۰ اثر در بخش چند رسانه‌ای بود که توسط هیات داوران ارزیابی شد که از ۲۵ نفر از برگزیدگان در بخش‌های مختلف تجلیل به عمل آمد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در این مراسم گفت: رسانه‌ها می‌توانند سازنده باشند و در مقابل هجمه بزرگ دشمنان که به دنبال تضعیف نظام مقدس اسلامی نقش بی بدیل خود را در بیان دستاورد‌ها ایفا کنند.

سردار سرتیپ دوم حبیب شهسواری ۲۲ بهمن را یک بیعت مجدد و یک بعثت دیگری دانست که خداوند به ملت بزرگ ایران ارزانی داشته است افزود: مردم پای انقلاب هستند و با همه سختی‌ها و فشار‌ها و جوسازی‌های رسانه‌ای معاندان بار دیگر آمدند و حماسه‌ای دیگر خلق کردند و امپراطوری رسانه‌ها در قبال این حضور پرشور سکوتی مرگ بار داشتند.

وی ابوذر را نماد راستگویی و صداقت عنوان و تصریح کرد: این جشنواره نیز به همین دلیل به نام حضرت ابوذر نام گذاری شده و باید رسانه‌ها با ایجاد جبهه رسانه‌ای و جریان سازی در مقابل دشمنان بر بیان حقایق و تبیین آن‌ها تاکید کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: ابوذر الگوی تمام عیار در جهاد رسانه‌ای است و این جشنواره به همین دلیل برای جریان رسانه‌ای این الگو را معرفی می‌کند.

علیرضا نوروزی اظهار کرد: مهمترین هدف برگزاری این جشنواره  تشکیل جبهه واحد رسانه‌ای برای دفاع از ارزش‌های انقلاب است.

وی اظهار امیدواری کرد، این جشنواره به عنوان تنهاترین و بهترین جشنواره‌ای باشد که در کشور برگزار می‌شود و نام و یاد ابوذر را به عنوان رسانه جهان اسلام به همه دنیا معرفی کند و در این راه موفقیت‌های بسیاری را کسب کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه حضور پرشور و درخور تحسین ولی‌نعمتان اصلی انقلاب در لبیک به منویات رهبری برگ زرین دیگری از تاریخ حماسه‌آفرینی‌ها را رقم زد، گفت: حضور گسترده و وصف‌ناپذیر مردم ولایت‌مدار تمام دسیسه‌ها و نقشه‌های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی و آشکار ساخت.

سرهنگ کافی مولا دبیر برگزاری این جشنواره نیز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به این که ۲۵۰ اثر رسانه‌ای در قالب‌های گزارش تحقیقی و تحلیلی، گزارش خبری، مصاحبه، تیتر، یادداشت، سرمقاله، اینفوگرافیک، موشن‎گرافیک، عکس، کلیپ و گزارش ویدئویی، مستند و پادکست به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است، گفت: آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره رسانه ای ابوذر شامل ۱۵۰ اثر در بخش مکتوب و ۱۰۰ اثر در بخش چند رسانه‌ای بود که ازبین آثار رسیده از ۲۵ اثر برتر و برگزیده تجلیل شد.

بر اساس گفته‌های مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌غربی آثار رسیده در بخش مکتوب در محورهای تیتر، مقاله، گزارش خبری، مصاحبه و در بخش چند رسانه نیز در محورهای ویدئو کلیپ، اینفو گرافی، عکس، فیلم، موشن گرافی بود.

این آیین با حضور خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای، حجت الاسلام سید سلمان ذاکر نمایندگان مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، نوروزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی و جمعی از مدیران کل برخی دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در قالب‌های گزارش خبری، گزارش تحقیقی و تحلیلی، مصاحبه، یادداشت، سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن‌گرافیک، انیمیشن، عکس، کلیپ و گزارش ویدیوئی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست