اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : استاندار آذربایجان غربی گفت: متاسفانه مجوز های صادر شده برای فعالیت کارخانه های آرد بدون پشتوانه منطقی بوده و این امر باعث شده تا این کارخانه ها با ظرفیت کمتری فعالیت نمایند.

محمدمهدی شهریاری در جلسه بررسی مسائل و مشکلات کارخانه های آرد استان با اشاره به اهمیت این صنف در سبد غذایی مردم تصریح کرد: با توجه به اینکه تکنولوژی عمده کارخانه های آرد استان قدیمی است و این امر بر روی کیفیت نان تاثیر دارد، از نوسازی ماشین آلات برای ارتقای کیفیت نان، رضایتمندی مردم و صادرات آرد به دیگر کشورها حمایت می کنیم.

او ادامه داد: چشم انداز درستی برای فعالیت سودمند کارخانه های آرد و تکمیل زنجیره ارزش این محصول در استان تدوین نشده است.

شهریاری حمایت از صنعت آرد را ضرورتی مهم دانست و افزود: نهادهای متولی باید برای حمایت از ظرفیت های استانی در آرد سازی تدابیر ویژه ای اتخاذ نمایند.

استاندار آذربایجان غربی بر هماهنگی صنف نانوایان و کارخانه های آردسازی جهت شکوفایی اقتصادی استان تاکید کرد و گفت: همکاری این دو صنف از طریق حمایت دستگاه های متولی از جمله غله و صمت می تواند زمینه های شکوفایی اقتصادی را منجر شود.

او بیان کرد: اگر کارخانه های آردسازی بتوانند بر مشکلات فائق بیایند می توانند زنجیره ارزش را تکمیل و از ظرفیت های موجود به نحو شایسته استفاده کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست