اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : معاون اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به صفر بودن میزان پرداختی بانک کشاورزی استان از ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلاتی که در قالب سفر رییس جمهور به این بانک اختصاص یافته بود، گفت: امروز بازرسان استانداری و دستگاه‌های نظارتی در بانک کشاورزی آذربایجان‌غربی مستقر شدند.

جواد کرمی در حاشیه جلسه کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در راستای اجرای طرح راهبرد نظارت میدانی توسط استاندار آذربایجان غربی، تیمی متشکل از بازرسی استانداری به همراه سایر دستگاه‌های نظارتی، به منظور بررسی عملکرد بانک کشاورزی در این مجموعه مستقر شدند.

او ادامه داد: میزان پرداختی بانک کشاورزی استان از ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلاتی که در قالب سفر رییس جمهور به این بانک اختصاص یافته، صفر بود و بانک کشاورزی عملکردی در این خصوص نداشته است.

کرمی اضافه کرد: همچنین در جلسات و ملاقات‌های مردمی استاندار آذربایجان غربی و مسئولان اقتصادی استان، بانک کشاورزی یکی از نهادهایی است که بیشترین گلایه مردم درباره عملکرد نامناسب آنها مطرح می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی اظهار کرد: مردم و واحدهای تولیدی هم که از عملکرد بانک کشاورزی آذربایجان غربی گلایه مند هستند، می‌توانند به بازرسان مستقر در بانک یا بازرسی استانداری مراجعه و موارد خود را اعلام کنند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

او تاکید کرد: عملکرد سایر بانک‌ها هم در صورت کم کاری مورد بازرسی قرار می‌گیرد و زیر ذره بین دقیق بازرسان خواهد بود. همچنین در راستای ارائه خدمات بهتر به مردم و کاهش دغدغه‌ها، منابع قابل مصرف در بانک‌ها مورد رسیدگی کمیسیون هماهنگی قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست