اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی ضمن اشاره به برخورد قاطع با تورهای گردشگری غیر مجاز گفت: در صورت لزوم نسبت به تعطیلی دائمی تاسیسات گردشگری ارائه دهنده خدمات به این تورهای غیرمجاز اقدام می‌شود.

 جلیل جباری اظهار کرد: طبق دستور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در نشست وبیناری مشترک در تاریخ ۲۴ اسفند، دستورالعمل‌های لازم برای برخورد قاطع با تورهای غیرمجاز و آمادگی لازم برای ارائه خدمات بهینه به مسافران در شرایط کرونا با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی کرونا صادر شده است.

او افزود: براین اساس در ایام نوروز با برنامه‌ریزی و هماهنگی با دستگاه‌های مربوطه در سطح استان اقدامات لازم برای پایش و کنترل تورها و گشت‌ها به عمل آمده و نسبت به رصد ویژه فضای مجازی به منظور کنترل و نظارت بر محتوای تبلیغی آنها در زمینه خدمات گردشگری اقدام می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی ادامه داد: در همین راستا ارائه خدمات اقامتی به تورهای غیرمجاز توسط تاسیسات گردشگری فاقد وجاهت حقوقی و حرفه‌ای بوده و ضمن تشدید نظارت‌ها متخلفان علاوه بر جریمه نقدی به مراجع دادگستری معرفی می‌شوند تا نسبت به تعطیلی دائمی محل فعالیت آنها اقدام شود.

او تصریح کرد: همه دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری باید براساس فرم قرارداد تیپ گشت‌ها نسبت به انعقاد قرارداد رسمی با مسافران و گردشگران از طریق سامانه جامع دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان گشت(سادرا) به نشانی ta.mcth.ir  اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست