اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  آیین سان و رژه نیروهای مسلح و یگان‌های منتخب از نیروهای مسلح، امروز با حضور مسئولان استانی و فرماندهان نظامی و انتظامی در خیابان ورزش ارومیه برگزار شد.

به مناسبت آغاز هدته دفاع مقدس یگان‌های نمونه ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی و فرمانده مرزبانی مستقر در ارومیه آیین سان و رژه را انجام دادند.

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این آیین با تاکید بر اینکه اقتدار حال حاضر ایران اسلامی، اقتداری بازدارنده و پایدار است، گفت: البته دشمنان هیچگاه تاب دیدن این همه اقتدار و افتخار را نداشته و همواره دست به توطئه زده‌اند که خوشبختانه همه آنها ناکام مانده است.

امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو افزود: همه توطئه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به یاری خداوند متعال و با هوشیاری ملت ایران همواره شکست خورده است.

او با اشاره به اینکه دفاع مقدس اوج افتخارات ملت ایران اسلامی به شمار می رود، اظهار کرد: چشمه اقتدار ملت ایران، از دفاع مقدس جوشیده و اکنون تبدیل به یک دریای خروشان شده است.

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به پشتیبانی همیشگی ملت بزرگ ایران از نیروهای مسلح ادامه داد: این امر همواره موجب قوت قلب و اقتدار بوده است.

در آیین سان و رژه امسال تعداد زیادی از تجهیزات و جنگ افزارهای نظامی نیز به نمایش درآمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست