اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : به مناسبت هفته دولت بهسازی و آسفالت افزون بر ۵۰ کیلومتر از محورهای روستایی استان به بهره برداری خواهد رسید.

ارسلان شکری با گرامیداشت یاد شهیدان رجائی و باهنر در جمع خبرنگاران افزود: در هفته دولت آسفالت ۱۶ محور روستایی در سطح استان با بالغ بر ۵۰ کیلومتر و افزون بر ۳۳۳ میلیارد ریال اعتبار آماده افتتاح و بهره برداری است.

 او اظهار داشت : از مهم‌ترین محورهای آسفالت شده و قابل افتتاح و بهره برداری روستایی و مشخصات آنها می‌توان به بهسازی و آسفالت راه روستایی هله گوش شهرستان ارومیه به طول ۴.۲۰۰ کیلومتر ، بهسازی و آسفالت راه روستایی الند شهرستان خوی به طول ۴ کیلومتر ، بهسازی و آسفالت راه روستایی صفاخانه شهرستان شاهین دژ به طول ۱.۵ کیلومتر و بهسازی و آسفالت راه روستایی پیراحمد کندی شهرستان چالدران به طول ۸.۷ کیلومتر اشاره نمود.

شکری گفت: یکی از رسالت های مهم دولت جمهوری اسلامی ایران محرومیت زدایی از روستاهای کشور است که یکی از مهم‌ترین بخش‌های آن ایجاد مسیرهای مناسب و راههای آسفالت برای روستاها توسط ارگان های ذینفع طی ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی بوده است.

 مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی افزود : هم اکنون وظیفه احداث و بهسازی و آسفالت راههای روستایی بر عهده ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان‌ها قرار داده شده که برحسب آن پروژه های جهادی احداث و آسفالت راههای روستایی استان آذربایجان غربی با تلاش مستمر راهداران بصورت امانی در مراحل آماده سازی و زیر سازی راهها و بصورت پیمانی در مرحله آسفالت پیگیری می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست