اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از تشکیل سه هزار و ۹۷۹ فقره پرونده تخلفاتی در استان طی سالجاری خبر داد.

محمد اقوامی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا آخر تیرماه امسال سه هزار و ۹۷۹ فقره پرونده تخلف تشکیل شده است افزود: از این تعداد سه هزار و ۸۹۲ فقره پرونده تخلف در شعب تعزیرات حکومتی استان مورد رسیدگی قرار گرفته است.

وی با اشاره به محکومیت بیش از ۴۴۶ میلیارد ریال جزای نقدی توسط متخلفان این پرونده‌ها اظهار داشت: از این تعداد پرونده دو هزار و ۴۰۵ فقره در بخش کالاو خدمات، ۱۵۰ فقره در بخش بهداشت و درمان و یک هزار و ۴۲۴ فقره درب خش قاچاق کالا و ارز تشکیل و به تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است.

اقوامی با بیان اینکه در این مدت ۷۷۰ فقره پرونده عدم درج قیمت در استان نیز تشکیل شده است افزود: متخلفان این پرونده‌ها نیز به پرداخت ۷۷۸ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند و از این تعداد پرونده نیز ۷۶۷ فقره پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی به رسیدگی ۶۲۴ فقره پرونده در بحث گران فروشی در استان طی سال جاری اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۲۴ فقره پرونده گران فروشی به تعزیرات حکومتی استان وارد و از این تعداد به ۶۱۶ فقره رسیدگی شده است.

اقوامی با بیان اینکه متخلفان این پرونده به جزای نقدی بیش از ۳۰ میلیارد ریال محکوم شده‌اند افزود: این پرونده‌ها با مشارکت بازرسان اتاق اصناف و سازمان صنعت و معدن و تجارت استان مورد بازرسی و رسیدگی قرار گرفته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست