اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با بیان اینکه در سه سال اخیر بالغ بر ۷۵ درصد از پلاک‌های اراضی زراعی در کمیسیون رفع تداخلات تعیین تکلیف شده است، گفت: فعالیت مؤثر و مستمر کمیسیون رفع تداخلات در سال‌های اخیر قابل قبول و نتیجه بخش بوده و تداوم آن جزو برنامه‌های ماست.

آوای مرز : رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: اراضی ملی در محدوده شهری که در کمیسیون رفع تداخلات طبق قوانین تعیین تکلیف شود که ۷۵ درصد آنها در سه سال اخیر تعیین تکلیف شده اند.

 ناصر عتباتی در سومین جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال با محوریت کمیسیون رفع تداخلات و تعیین تکلیف اراضی ملی داخل در محدوده حریم و محدوده شهرها، افزود: اولویت کار ما رفع مشکلات مردم در این کمیسیون‌هاست و می‌بایست اراضی به صورت دقیق در این کمیسیون‌ها بررسی و طبق قانون در خصوص آنها تصمیم گیری شود.

عتباتی بیان کرد: صدور اسناد تک برگی برای اراضی موجب رضایتمندی مردم می‌شود بنابراین باید اولویت کاری ما تعیین تکلیف پلاک‌های مورد اختلاف باشد.

وی با بیان اینکه در سه سال اخیر بالغ بر ۷۵ درصد از پلاک‌های اراضی زراعی در کمیسیون رفع تداخلات تعیین تکلیف شده است، گفت: فعالیت مؤثر و مستمر کمیسیون رفع تداخلات در سال‌های اخیر قابل قبول و نتیجه بخش بوده و تداوم آن جزو برنامه‌های ماست.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان‌غربی نیز در این جلسه، گفت: نتایج خوبی در ماه‌های اخیر در کمیسیون‌های رفع تداخلات این استان به دست آمده و از ۴۰۱ پلاک، ۲۳۷ پلاک تعیین تکلیف شده است.

حسین مجیدی افزود: ۱۶۴ پلاک نیز طبق قوانین در حال اقدام است که امیدواریم به زودی به اتمام برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست