اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : فرمانده مرزبانی کشور گفت: شدت نظارت ها در حوزه جلوگیری از ترددهای غیرمجاز در سطح مرزهای آبی و خاکی کشور به قدرت خود ادامه دارد.

سردار قاسم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی در حضور یک روزه خود هنراه هیئتی در مرزهای منطقه آزاد ماکو در رابطه با ترددهای غیرمجاز به داخل و خارج کشور و اقدامات صورت گرفته با هماهنگی کشورهای همسایه گفت: سال گذشته از تردد غیر مجاز بیش از ۸۰۰ هزار نفر از مرزها جلوگیری شده که این آمار در آذربایجان غربی ۷۰ هزار نفر بوده است.

فرمانده مرزبانی کشور افزود: تعاملات فی مابین کشورهای ترکیه و ایران در همه جهات در راستای مقابله با قاچاق کالا، اسلحه و غیره همانند سالهای گذشته به قوت خود پابرجاست.

وی تصریح کرد: کولبران مورد حمایت مرزبانی هستند، بگونه ای که مشروعیت فعالیت کولبران معلوم است و آن دسته از افراد که به صورت نامحسوس کالاهای غیر مجاز را از مرزهای زمینی و دریایی جابجا می کنند نمی توانند خود را کولبر بنامند.

فرمانده مرزبانی کشور از رسانه ها خواست تا به موضوع و مفهوم کولبری و انتقال صحیح آن به مردم توجه ویژه ای داشته باشند تا نقشه بعضی سودجویان که هدفشان تضعیف روحیه مامورین مرزبانی بوده محقق نشود.

سردار رضایی همچنین مرزهای کشور را علیرغم تلاش‌های دشمن در ناامن جلوه دادن کشور، امن عنوان کرد و گفت: یکی از دلایل کاهش جرایم مرزی کسب اطلاعات ، آگاهی و رعایت قوانین از سوی مرزنشینان است که عملکرد مزبانی با مرزنشینان تکمیل میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست