اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفت: مسئولیت هر گونه سهل انگاری و عدم رعایت اصول ایمنی در ساخت و سازها با سازمان نظام مهندسی و شهرداری به عنوان ناظرین پروژه های ساختمانی است و دادستان‌ها به این امر نظارت مستمر خواهند داشت.

ناصر عتباتی، طی دستوری به دادستان‌های استان نظارت دقیق بر ساختمان‌ها و سازه های بزرگ شهری را خواستار شد.

او در این دستور از دادستان‌ها خواسته است تا با همکاری موثر شهرداری‌ها، ادارت مسکن وشهرسازی وسازمان نظام مهندسی گزارش دقیق و کارشناسانه ای از ساختمان‌ها و سازه های ساخته شده و در حال ساخت تهیه کنند.

بنا بر این دستور رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی؛ چنانچه موردی از تخلف یا ضعف در ایمنی ساختمان ها و سازه ها مشاهده شود ضمن اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و درصورت لزوم توقف فعالیت و… فورا گزارش امر باید تهیه و اعلام شود.

او تاکید کرد: مسئولیت هر گونه سهل انگاری و عدم رعایت اصول ایمنی در ساخت و سازها با سازمان نظام مهندسی و شهرداری به عنوان ناظرین پروژه های ساختمانی هست و دادستان‌ها به این امر نظارت مستمر خواهند داشت.

رییس کل دادگستری در پایان گفت: حفظ امنیت جانی مردم تکلیف همه مسئولین است و دستگاه قضایی هم در این خصوص هیچ گونه مماشات و سهل انگاری را نخواهد پذیرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست