اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رئیس پلیس فتا استان آذربایجان غربی گفت: شخصی که بواسطه درج آگهی دروغین فروش بلیط هواپیما در فضای مجازی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کرد، به دست قانون سپرده شد.

سرهنگ اکبر نصرتی اظهار داشت: با مراجعه شخصی مبنی بر اینکه بواسطه آگهی فروش بلیط هواپیما در سایت دیوار در دام افراد سودجو و کلاهبردار گرفتار شده است، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی ادامه داد: با اقدامات فنی و پلیسی فرد خاطی مورد شناسایی قرار گرفت و در مواجهه با ادله قاطع پلیس به بزه ارتکابی خود اعتراف کرد و سرانجام  جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

او افزود: در بررسی‌های بعمل آمده مشخص شد که فرد خاطی با درج آگهی دروغین فروش بلیط هواپیما با قیمت پایین‌تر در سایت دیوار کاربران را فریب داده و پس از دریافت مبالغی از آنان دیگر پاسخگوی قربانیان نبوده است.

این مقام انتظامی گفت: متهم مورد نظر با فریب افراد ناگاه و جلب اعتماد آنان مبلغی در حدود ۴۳۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود.

سرهنگ نصرتی با اشاره به اینکه آگهی‌های دروغین در فضای مجازی دام‌های پهن شده افراد سودجو و کلاهبردار است، بیان داشت: هموطنان جهت پیشگیری از مشکلات و گرفتاری‌ها، نیازمندی‌های خود را از مراکز و منابع معتبر تامین نمایند و جهت دریافت مشاوره و گزارش هر گونه موارد خلاف قانون در فضای مجازی آن را از طریق سایت پلیس فتا (www.cyberpolice.ir) با پلیس در میان بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست