اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی طی دستوری به دادستان عمومی و انقلاب خوی به اقدام فوری در جهت بررسی دقیق موضوع و برخورد قانونی لازم با عوامل دخیل در ماجرا تاکید کرد‌

ناصر عتباتی اعلام کرد  : در این زمینه تعدادی  از لیدرهای موثر در وقوع حوادث ناخوشایند این ورزشگاه دستگیر و با قرار قانونی بازداشت و چند نفر  موثر دیگر شناسایی و تحت پیگرد هستند.
رئیس کل دادگستری استان گفت  : خسارت جانی در این حوادث اتفاق نیفتاده ولی از نظر مالی خساراتی به ورزشگاه و بیت المال وارد شده است که عوامل و مرتکبان مجازات و مکلف به جبران خسارات وارده خواهند شد.
عتباتی افزود : اجازه نمی دهیم معدود افراد هنجار شکن جایگاه تاریخی و فرهنگی شهر خوی و مردم متدین این شهر را تحت الشعاع رفتارهای مجرمانه خود قرار دهند.

پرداخت ۳۲۷ میلیارد ریال از مطالبات مالباختگان پرونده شرکت لوتوس نقده

 رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: ۳۲۷ میلیارد ریال از مطالبات مالباختگان پرونده کثیر الشاکی شرکت لوتوس نقده پرداخت شد.

ناصر عتباتی افزود: به منظور استرداد وجوه مالباختگان شرکت لوتوس نقده دستور تشکیل کارگروهی تحت نظارات مسوولان قضایی استان صادر و با پیگیری این کارگروه و نظارت مستقیم دادستان اموال شناسایی شده متهمان در سه مرحله و در تاریخ های ۲۹ فروردین و یک و ۱۰ اردیبهشت در حق افراد ذینفع پرداخت شد.

وی ادامه داد: تمهیدات لازم برای عودت اموال  مالباختگان در این پرونده اندیشیده شده است.

رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: تلاش بر این است تا در نزدیکترین زمان ممکن اموال تمامی مالباختگان به آنها مسترد و پرونده تعیین تکلیف شود.

عتباتی افزود: ۱۱ نفر متهم، شرکتی را به نام  لوتوس در شهرستان نقده به راه انداخته بودند و از این طریق اقدام به کلاهبرداری از یک هزار و ۴۸۱ نفر کردند که موضوع زیر ذره بین دادگستری قرار گرفت.

وی افزود: این افراد در سال گذشته شناسایی و عوامل آن دستگیر و اقدامات قضایی در رسیدگی به پرونده و استرداد اموال مالباختگان در جریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست