اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : راهپیمایی ۱۳ آبان در ارومیه با حضور پرشور مردم برگزار شد.

مردم ولایتمدار ارومیه با در دست داشتن پلاکاردها و دست نوشته هایی از سخنان رهبر انقلاب و شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ ببر اسرائیل با حضور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان، انزجار خود را از ایادی استکبار نشان دادند. 

در حاشیه این مراسم، نماینده ولی فقیه در وزارت دفاع و پشتیبانی ولایت فقیه گفت: اساس و ماهیت آمریکا و رژیم صهیونیستی، جنایت و آدمکشی است و در جنایت اخیر در غزه نیز خوی وحشی‌گری آنها به نمایش گذاشته شد.

حجت الاسلام سید ضیاءالدین آقاجانپور تصریح کرد: اسلام و قرآن به مسلمانان اجازه تحقیر در مقابل دشمن را نداده و ملت ایران با تاثی از این حکم در مقابل رژیم طاغوت ایستادن و پیروز شدند.

وی با تاکید به اینکه برخی می‌گویند تسخیر لانه جاسوسی موجب شد آمریکا با ایران دشمن شود، اظهار کرد: این سخن باطل است چرا که دشمنی آمریکا با ایران سابقه تاریخی دارد و تسخیر لانه جاسوسی موجب شد اسناد جنایت و جاسوسی آمریکا علیه ملت ایران روشن شود.

نماینده ولی فقیه در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خاطر نشان کرد: رژیم اسرائیل ۷۵سال است بر ملت مسلمان فلسطین ظلم می‌کند و آمریکا و غرب از او حمایت می‌کنند. 

وی با بیان اینکه امروز روز آزمون و روز خیزش و ایستادگی در مقابل ظلم است، تصریح کرد: امروز برای همه مسلمانان تکلیف است که مقابل دشمن بایستند و استقامت کنند چرا که راه پیروزی همین ایستادگی است.

حجت الاسلام آقاجانپور با اشاره به اینکه با ایستادگی و توکل بر خدا، ملت غزه پیروز نهایی این جنگ خواهند شد، افزود: انتقام خونهای به ناحق ریخته شده گرفته می‌شود و بزودی حکومت اسلامی تشکیل شده و مسلمانان در قدس شریف نماز خواهند خواند.

جمع کثیری از مردم، مسوولان، روحانیان، ورزشکاران، دانش‌آموزان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران به همراه دانش آموزان، دانشجویان و فرهنگیان ارومیه همگام با اقصی نقاط کشور در راهپیمایی باشکوه و حماسی بار دیگر اوج خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی به منصه ظهور گذاشتند.

۱۳ آبان سالروز تبعید امام خمینی (ره)، بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران از ایران به ترکیه در سال ۱۳۴۳، کشتار دانش آموزان توسط رژیم پهلوی در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸ به‌عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز نام‌گذاری شده‌است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست