اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان غربی در بازدید از واحدهای عمده و خرده فروشی کالاهای اساسی سطح شهر اظهار کرد: در سطح عمده و خرده کمبودی در خصوص کالاهای اساسی مورد نیاز مردم وجود ندارد و تنها کمبود مربوط به روغن جامد است.
غلامرضا بابایی در بازدید از واحدهای صنفی عمده و خرده فروشی کالاهای اساسی سطح شهر گفت: تنها کمبود بازار امروز روغن جامد است که برای جبران آن نیز به کمک فروشگاه های زنجیره ای در حال حاضر به میزان مورد نیاز در دسترس عموم قرار دارد ولی در سطح خرده فروشی کمبود موجود است.
بابایی تصریح کرد: در خصوص حل مشکل کمبود روغن جامد علاوه بر سهمیه امسال سهمیه مورد نیاز تا مرداد ماه سال آینده، روغن خام تأمین وتهیه شده است که جهت تسویه و بسته بندی به شکل روغن جامد در اختیار کارخانجات تسویه روغن قرار گرفته است.
رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: کلیه قفسه های فروشگاه های عمده و خرده فروشی پر از کالا هستند و ما در تلاش هستیم که این کالاها بر اساس قیمت مصوب در اختیار و دسترس مردم قرار گیرند.
بابایی عنوان کرد: سامانه شبانه روزی ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت، معدن وتجارت و سامانه ۱۳۵ سازمان تعزیرات حکومتی آماده دریافت شکایات و گزارشات مردمی در خصوص تخلفات صنفی واحدهای صنفی، تولیدی، خدماتی و فروشگاه های زنجیره می باشند.
او با اشاره به اینکه بازدید امروز از واحدهای صنفی سطح بازار پیش درآمد بر طرح نظارتی ویژه نوروز می باشد گفت: بیش از ۱۰۰ اکیپ بازرسی در راستای رصد و پایش بازار و نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی استان در حال فعالیت هستند.
رییس سازمان صمت استان با اشاره به عملکرد معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان در ۱۱ ماهه نخست سال جاری بیان کرد: طی ۱۱ ماهه نخست سال جاری در سطح استان ۲۴۰ هزار مورد بازرسی انجام و ۹ هزار و ۲۴۵ فقره پرونده تخلفات صنفی به ارزش بیش از ۱۷۷ میلیارد تومان تشکیل و جهت رسیدگی بیشتر و صدور حکم نهایی به مراجع ذیصلاح ارجاع گردیده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست