اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : چهارمین جلسه شورای ورزش استان با محوریت انعقاد تفاهم نامه دوجانبه استاندار آذربایجان‌غربی و رئیس فدراسیون کبدی به منظور هماهنگی‌های لازم برای همکاری و تعامل کمیته‌های ستاد برگزاری مسابقات کبدی جوانان جهان برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در این جلسه با اشاره به رشد کم‌نظیر شاخص‌ها در حوزه ورزش گفت: شاهد رشد شاخص ها در ورزش استان هستیم بطوریکه در بحث سرانه ورزشی نسبت به ابتدای امسال از رتبه ۲۵ به ۱۹ ارتقا پیدا کرده ایم.

سجاد بیرامی اضافه کرد: در دهه فجر و سال آینده نیز با افتتاح چند پروژه ورزشی دیگر، شاهد شتاب بیشتری به رشد سرانه ورزش استان خواهیم بود.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی افزود: اعتبار مصوب استان نیز با اضافه شدن از ۲۷ صدم درصد ارزش افزوده بیش از هشت برابر افزایش یافته که این مهم که شتاب سریعی به پروژه های و مصوبات عمرانی داده است ضمن اینکه با تخصیص ۳۲ درصدی اعتبار یکی از دستگاه‌های پیشرو در این زمینه هستیم.

بیرامی گفت: در بحث فعالیت های تخصصی ورزششاهد رشد چند برابری مدال‌آوری ورزشکاران و قهرمانان استان در مسابقات بین‌المللی و کشوری هستیم ضمن اینکه امسال میزبانی از ۱۰ رییس فدراسیون، میزبانی از ۱۵ اردوی تیم های ملی و برگزاری ۲ رویداد بین المللی و ۲ رویداد منطقه ای در دهه فجر امسال نشان از رشد ورزش استان دارد.

بیرامی با اشاره به بهره گیری از پشتوانه تجارب خود میزبانی مسابقات جهانی کبدی را به بهترین شکل ممکن اجرا خواهیم کرد اظهار کرد: این رقابت‌ها می‌تواند استان را بیش از پیش مطرح کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست