اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز  : رئیس پلیس‌فتا استان آذربایجان‌غربی گفت: فردی که بصورت غیر مجاز اقدام به برداشت از حساب بانکی شاکی نموده بود، شناسایی و بدست قانون سپرده شد.

سرهنگ اکبر نصرتی گفت: شهروندی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به پلیس فتا مراجعه و اعلام کرد که در چندین مرحله مبلغی در حدود ۹۰۰ میلیون ریال از حساب وی به صورت غیر مجاز برداشت شده است، لذا با توجه به حساسیت موضوع، مراتب بطور جد در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.

او ادامه داد: با بررسی‌های فنی و تخصصی عامل برداشت شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی طی عملیاتی متهم دستگیر و به این پلیس دلالت شد.

این مقام مسئول گفت: فرد خاطی در مواجهه با ادله قاطع پلیس به بزه ارتکابی خود اعتراف و اعلام کرد که از سهل‌انگاری شاکی سوء‌استفاده کرده و بعد از بدست آوردن اطلاعات حساب بانکی وی، اقدام به برداشت کرده است.

سرهنگ نصرتی با بیان اینکه اطلاعات حساب و کارت بانکی جز اسنادی است که باید در اختیار دیگران قرار نگیرد، تاکید کرد: شهروندان باید از واگذاری، اجاره کارت و بازگویی اطلاعات بانکی خود به دیگران در فضای حقیقی یا محیط شبکه‌های اجتماعی جداً خودداری نمایند.

او افزود: شهروندان جهت آگاهی از تراکنش‌های حساب‌های بانکی خود، حتما سامانه پیامکی حساب‌های خود را فعال کنند.

رئیس پلیس فتا استان در پایان گفت: شهروندان می‌توانند با مراجعه حضوری به پلیس فتا و یا با استفاده از سایت این پلیس‌ به نشانی www.cyberpolice.ir و یا تماس با مرکز فوریت‌های سایبری به شماره ۰۹۶۳۸۰ سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست