اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : نماینده پیرانشهر و سردشت در مجلس گفت: شرکت‌هایی از جمله آغری بار و محور طلایی، با ارائه خدمات بسیار ناچیز، مشغول ثروت اندوزی و سوء استفاده از ظرفیت های مرز مهم تجاری تمرچین هستند و ظلم در حق مردم شهید پرور شهرستان پیرانشهر به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

کمال حسین پور، در گفتگو به خبرنگار کردپرس با تأکید بر این نکته که استفاده از ظرفیت ها و درآمدهای مرزی تمرچین، حق مسلم مردم محروم شهرستان پیرانشهر است، عنوان کرد: اینکه شرکت‌هایی از جمله آغری بار و محور طلایی، با ارائه خدمات بسیار ناچیز، مشغول ثروت اندوزی و سوء استفاده از ظرفیت های این مرز مهم تجاری هستند.

او ادامه داد: این کم کاری ها ظلم در حق مردم شهید پرور این شهرستان است و این به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست لذا تمام توان خودم را به عنوان نماینده مردم در راستای مبارزه با فساد در مرز تمرچین بکار خواهم گرفت و مجدداً تأکید می کنم مردم شهرستان پیرانشهر باید در تمامی ظرفیت های مرز تمرچین و درآمدهای آن، سهیم باشند.

بهسازی و آسفالت ۶۵ کیلومتر از راههای روستایی شهرستان پیرانشهر

 نماینده مجلس یازدهم گفت: مهمترین هدف از حضور مسئولان رده بالای مملکتی به شهرستان های پیرانشهر و سردشت لمس مشکلات و کمبودهای این حوزه در ابعاد مختلف از نزدیک است چرا که معتقدم تا مشکلات از نزدیک لمس و مشاهده نشوند نمی توان برای رفع آنها تصمیم درستی اتخاذ کرد.

او افزود: در جریان این بازدید تصمیمات مهمی اتخاذ گردید که در صورت تحقق شدن آنها شاهد رفع بسیاری از مشکلات در حوزه مرز و راه و جاده در این منطقه خواهیم بود.

حسین پور در بخش دگیری از سخنان خود به مهمترین دستارود این سفر اشاره کرد و بیان داشت: در جریان این سفر تصمیم گرفته شد که نسبت به بهسازی و آسفالت ۶۵ کیلومتر از راههای روستایی شهرستان پیرانشهر اقدام و همچنین تأکید بر روند اجرای پروژه احداث بزرگراه تمرچین_پیرانشهر_نقده و تلاش برای تخصیص اعتبارات لازم برای این پروژه مهم و حیاتی منطقه اقدامات جدی صورت گیرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس اضافه کرد: همچنین تصمیم گرفته شد که نسبت به تصحیح روشنایی محور پیرانشهر-تمرچین و ساماندهی ورودی پایانه مرزی تمرچین در اولویت کاری مسئولان راه و شهرسازی قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست