اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  تیم شهرداری ارومیه در دومین بازی مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال امروز /یکشنبه/ برابر لبنیات هراز آمل به برتری دست یافت و به فینال صعودکرد.

تیم‌های شهرداری ارومیه و لبنیات هراز آمل امروز در سالن فدراسیون والیبال تهران و در دومین بازی رو درو به دیدار هم رفتند که در پایان تیم شهرداری ارومیه در یک بازی برتر با نتیجه ۳ بر ۲ برابر حریف خود به پیروزی رسیده و توانست برای دومین بار در طول حضور خود به فینال لیگ برتر والیبال صعود کند.

در این مسابقه دیدنی و جذاب، گرچه ست نخست بازی ۲۵ بر ۲۳ به سود لبنیات هراز به پایان رسید، نماینده ارومیه در ست‌های دوم و سوم با نتایج ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۱۷ از حریف برد و در حالیکه در ست چهارم نیز تا مرز پیروزی پیش رفت ۲۵ بر ۲۳ به حریف باخت تا برنده بازی در ست پنجم مشخص شود.

در ست پنجم تیم شهرداری ارومیه موفق شد ۱۵ بر ۱۰ حریف خود را شکست و اولین تیم راه یافته به فینال لقب بگیرد.

پوریا یلی با ۲۶ امتیاز بهترین بازیکن شهرداری ارومیه و امین علوی با ۲۸ امتیاز برترین بازیکن هراز آمل بودند.

در این دیدار که قضاوت آن را داود نافعی با کمک قادر صادقی بر عهده داشتند،  پیمان اکبری تیمش را با ترکیب اولیه محمدطاهر وادی، سعید مصطفی‌وند، مسعود غلامی، مرتضی شریفی، میثم صالحی، پوریا یلی، محمدرضا حضرت‌پور به میدان فرستاد و تیم لبنیات هراز آمل نیز با ترکیب شهروز همایون‌فر، علی رمضانی، امین علوی، عرفان علی‌نژاد،   محمدکاظم غفاری، عادل غلامی و عبدالرضا علیزاده به زمین آمد.

پوریا فیاضی بازیکن شهرداری ارومیه و رضا قرا و فرهاد قائمی بازیکنان لبنیات هراز بدلیل مصدومیت در این بازی حضور نداشتند.

به گزارش ایرنا ؛ به این ترتیب شهرداری ارومیه در فینال با برنده فولاد سیرجان ایرانیان و فولاد سپاهان اصفهان دیدار خواهدکرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست