اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه وشهرسازی آذربایجان غربی گفت: تاکنون برای تعداد ۲ هزار و ۲۸۷ واحد مسکونی در قالب نوسازی واحدهای مسکونی محلات هدف بافت‌های فرسوده در طرح بازآفرینی شهری پروانه ساختمانی صادر شده است.

جلال تقی دخت در این باره افزود: این میزان پروانه ساختمانی در قالب یک هزار و ۳۹۶ پروژه صادر شده است و روند اجرایی این طرح با جدیت دنبال می شود.

او ادامه داد: از این تعداد ۹۳۶ واحد برای دریافت تسهیلات بانکی ثبت نام و به بانک های عامل معرفی شده اند و باقی متقاضیان نوسازی مساکن نیز در حال تکمیل پرونده برای دریافت تسهیلات بانکی هستند.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه وشهرسازی آذربایجان‌غربی گفت:  تاکنون از این تعداد برای ۴۰۰ واحد مسکونی متقاضی نوسازی عقد قرارداد انجام شده ‌و روند پرداخت تسهیلات در حال انجام است.

تقی دخت افزود: بخشی از تعهدات و تکالیف نهضت ملی مسکن، نوسازی مسکن در حوزه بازآفرینی شهری بوده و تمهیدات لازم برای اجرای هر چه بهتر و سریع تر این طرح سنجیده شده است.

او تاکید کرد: به منظور اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به ساکنین، انبوه سازان و سرمایه گذاران بخش خصوصی در زمینه نوسازی مسکن، اطلاع رسانی در خصوص بسته های تشویقی متضمن نوسازی، تخفیفات پروانه ساختمانی، خدمات نظام مهندسی، میزان و فرآیند دریافت تسهیلات بانکی انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست