اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران گفت: هم اکنون امنیت پایدار در مرزهای کشور برقرار بوده و دغدغه ای در امنیت مرزهای شمالغرب کشور نیز نداریم.

سردار قاسم رضایی ظهر چهارشنبه در کمیسیون اطلاعات و عملیات فرماندهی مرزبانی آذربایجان غربی با بیان اینکه آذربایجان غربی از استانهای مهم مرزی کشور به شمار می رود افزود: با همکاری و همراهی مردم دغدغه ای در زمینه امنیت در مرزها به خصوص مرزهای شمالغرب کشور نداریم.

وی با بیان اینکه هم اکنون اشرافیت اطلاعاتی مهمترین لازمه امنیت مرزی است و مرزبانان به این موضوع توجه جدی داشته باشند افزود: هم اکنون بر اساس اقدامات صورت گرفته اشرافیت خوبی به مرزهای کشور داریم و در این زمینه بازرسی های هدفمند جزو برنامه های اصلی ماست.

فرمانده مرزبانی ایران با تاکید بر افزایش اشرافیت اطلاعاتی در مرزبانان با هدف حراست بهتر از مرزهای کشور عنوان کرد: با اشرافیت اطلاعاتی خوب و قوی می‌توان در مرزها به بهره‌وری امنیتی مطلوب دست پیدا کرد.

وی با بیان اینکه رویکردهای نظامی، دفاعی، امنیتی و اجتماعی در مرزها باید اجرایی شود، ادامه داد: فرهنگ سازمانی باید تکلیف مدار بوده و اقدامات اجرایی آن اثر بخش باشد.

سردار رضایی گفت: تلاش‌های مرزبانی آذربایجان‌غربی هوشمندانه و هدفمند است و تعاملات و همکاری‌های درون بخشی و برون بخشی مطلوبی در سطح مرزبانی استان انجام شده که جای قدردانی دارد.

فرمانده مرزبانی کشور با بیان اینکه نگاه در مرزبانی باید ملی باشد و دو مولفه تعهد و تخصص باید اجرای و عملی شود گفت: با رویکرد نگاه ملی به مرزها می توان زمینه سرمایه گذاری و توسعه مناطق مرزی را فراهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست