اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رئیس پلیس راهور با اشاره به اینکه خودروهای راهیان نور و کاروان‌ها باید ایمن باشند و نکات ایمنی نیز باید رعایت شود، گفت: خوشبختانه در سال قبل تصادف دسته جمعی در این زمینه نداشته‌ایم و این به علت نظارت کامل پلیس بوده است.

 سردار تقی مهری در دومین روز از چهاردهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی، اظهار کرد: سال گذشته چند تن از همکاران به علت برخورد خودروها جان خود را از دست دادند.

‎وی با اشاره به اینکه جان نیروی انسانی برای ما مهم تر است، از مأموران خواست که به رعایت نکات ایمنی اقدام کرده و در جای مناسب مستقر شوند.

‎ مهری با تاکید بر اینکه هوشیاری و آمادگی در پیشگیری از وقوع حوادث امنیتی کمک کننده است از مأموران پلیس راه درخواست کرد که در سطح جاده ها، هوشیاری و آمادگی لازم را داشته باشند.

‎وی با اشاره به آمار تصادفات سال گذشته گفت: عدم توجه به جلو و خواب‌آلودگی با ۴۱ درصد، انحراف و تجاوز به چپ با ۲۴ درصد، ۲۴ درصد تصادفات را به خود اختصاص داده‌اند.

‎ رئیس پلیس راهور در ادامه صحبت‌های خود به هماهنگی‌های لازم برای اعزام کاروان‌های مختلف و کاروان راهیان نور اشاره کرد و گفت: همانگونه که خودروها باید ایمن باشند نکات ایمنی نیز باید رعایت شود و تاکید ما بر این است که استانداردها رعایت شود.
‎وی افزود: خوشبختانه در سال قبل تصادف دسته جمعی در این زمینه نداشته‌ایم و این به علت نظارت کامل پلیس بوده است.

‎سردار مهری با بیان اینکه شعار امسال ما «پرهیز از خطر، آرامش در سفر است» گفت: کمپینی نیز در مجموعه پلیس راه با موضوع «لطفا مدارک را ارائه دهید، لطفا متوقف شوید» شکل گرفته است؛ انشالله امیدواریم نحوه برخورد با مردم بهتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست