اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : آیین تجلیل از مدال آوران و قهرمانان بازی های آسیایی و پارا آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با حضور محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان استانی در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

سیامند رحمان، حسن جانفشان، سعید معروف، میلاد عبادی پور، محمدرضا حضرت پور، مرتضی شریفی، امیرحسین توخته، محمدرضا آزادی، رضا قهرمانی، محسن شادی، عاقل حبیبیان، شهرزاد بانی سعید و جواد سلیمی، ورزشکاران افتخارآفرین استان در مسابقات آسیایی و پارا آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا بودند که امروز با اهدای لوح تقدیر و هدایایی، مورد تجلیل قرار گرفتند.

همچنین در این مراسم، از هیات های ورزشی قایقرانی، والیبال، کبدی، تنیس و هیات جانبازان و معلولین استان تجلیل بعمل آمد.ادارات ورزش و جوانان شهرستان های ارومیه، نقده، مهاباد و اشنویه هم در این آیین به جهت تلاش و بسترسازی در جهت اعزام ورزشکاران به مسابقات ۲۰۱۸ جاکارتا، مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این مراسم از طاهر کبوتری که بعنوان مربی (رشته روئینگ) در مسابقات ۲۰۱۸ جاکارتا حضور داشت نیز تجلیل شد.

همچنین در این آیین، لوح تقدیر وزیر ورزش و جوانان به استاندار آذربایجان غربی اعطا شد.وزیر ورزش و جوانان در این لوح از تلاش های استاندار آذربایجان غربی در راستای توسعه و پیشبرد استان به ویژه در عرصه های ورزشی، فرهنگی، عمرانی و اجتماعی تقدیر نموده است.

عکس از حمید اکبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست