اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: سیاست دولت و استاندار، انتخاب مدیران جهادی است. انتخاب فرماندار جدید مهاباد نیز بر همین اساس و سیاست‌های دولت جهادی بوده و ایشان باید برنامه های عملیاتی خود را جهت پیشرفت این شهرستان در پیش بگیرند.

رضا ابراهیمی در جلسه تکریم و معارفه فرماندار ویژه مهاباد اظهار کرد: امروز سیاست مدیریت استان، سیاست میدانی و حضور در میان مردم و بر اساس واقعیت‌های موجود است و سفرهای شهرستانی استاندار نیز برای لمس مشکلات از نزدیک است.

ابراهیمی تصریح کرد: کلنگ زنی های زیادی در گذشته انجام شده که تاکنون به نتیجه نرسیده است، در دولت جدید مردم انتظار دارند طرح های نیمه تمام مورد بهره برداری قرار گیرند.

او با اشاره به اینکه دولت در جهت برون رفت از مشکلات در حال تلاش است، ادامه داد: سیاست استاندار، انتخاب مدیران جهادی است و مدیرانی که در سطوح مختلف در استان انتخاب می‌شوند باید به این شعار الزام داشته باشند.

ابراهیمی اضافه کرد: انتخاب فرماندار جدید مهاباد نیز بر همین اساس و سیاست‌های دولت جهادی بوده و ایشان باید برنامه های عملیاتی خود را جهت پیشرفت این شهرستان در پیش بگیرند.

معاون سیاسی، اجتماعی استاندار تاکید کرد: شهرستان مهاباد در مسیر توسعه قرار دارد اما باید شتاب این توسعه با مدیر کمک مدیران جهادی بیشتر شود.

مسئولان نباید چشم به پست و جایگاه اداری داشته باشند

امام جمعه مهاباد هم در این جلسه بیان کرد: طبق قرآن کریم و توصیه های انبیاء تخصص و امانت داری دو ویژگی مهم مدیران دولت اسلامی هستند که باید در انتخاب مسئولان به آن توجه شود.

ماموستا عبدالسلام امامی ضمن قدردانی از تلاش های فرماندار سابق مهاباد برای فرماندار انتخاب شده از سوی استانداری ابزار امیدواری کرد و گفت: مسئولیت یک فرصت برای خدمت گذاری و کسب رضای خداوند است. مسئولان نباید چشم به پست و جایگاه اداری داشته باشند و وظیفه قانونی را به طور کامل و صحیح انجام دهند.

بهره برداری از ٨ هزار میلیارد ریال طرح های نیمه تمام در مهاباد

فرماندار سابق مهاباد هم در این جلسه بیان کرد: طی ١٣ ماهه گذشته در شرایط سخت مقابله با کرونا، تحریم و برخی از مشکلات درون شهری مواجه بودیم که با تلاش و همدلی بین مدیران توانستیم مشکلات را مدیریت و بخشی از آنها را مرتفع کنیم.

عارف خدرلو ضمن قدردانی از تمام اقشار مردم و مدیران شهرستان بیان کرد: تعطیلی بازار و محدود کردن تردد مسافران به علت جلوگیری از شیوع کرونا جز تصمیمات سخت دوران مدیریت بنده بود که ناچار به اتخاذ آن شدیم.

او ضمن عذر خواهی از کمبودهای دوران مدیریت خود گفت: مسسولان، جامعه مدنی، خیران و معتمدان شهر مشارکت قابل توجهی در حوادث و مشکلات شهر از جمله آتش سوزی و سیل داشتند که از آنان قدردانی می کنم.

خدرلو با بیان اینکه بیش از ٨ هزار میلیارد ریال طرح های نیمه تمام در این مدت به بهره برداری رسید، گفت: اقدامات خوبی در راستای توسعه شهرستان انجام شد که اگر وجود بیماری کرونا نبود این موفقیت ها بیش از پیش اتفاق می افتاد.

فرماندار جدید: تعامل، پاسخگویی، نظم و قانونمداری در اولویت خواهد بود

در ادامه امیر قادری، فرماندار جدید مهاباد نیز تاکید کرد: در حوزه مدیریت باید تعامل سازنده در اولویت قرار بگیرد. در واقع تعامل، پاسخگویی و نظم و انضباط مواردی هستند که هر مدیری باید آنها را سرلوحه کار خود قرار دهد.

 قادری تاکید کرد: در مجموعه شهرستان نیز پاسخگویی و انضباط باید در میان همه مدیران وجود داشته باشد و انتظار داریم سیاست‌های دولت اجرایی شود و در راستای این سیاست ها مسائل شهرستان نیز پیگیری خواهد شد.

 فرماندار جدید مهاباد با تاکید بر اینکه رعایت قوانین و مقررات می تواند در زمینه توسعه شهرستان اثرگذار باشد، گفت: ارتقای کیفیت زندگی مردم در شهرستان مهاباد با توسعه متوازن و نگاه کلان نگر و بدون تبعیض قطعاً در فرمانداری ویژه مهاباد دنبال خواهد ش.

او با اشاره به برنامه های آتی خود بیان کرد: برگزاری جلسات هم اندیشی با نخبگان و استفاده از ظرفیت‌های مطلوبی که در این شهرستان وجود دارد، قطعاً می‌تواند مسیر توسعه را تقویت کند که در این خصوص جلسات تخصصی در هر زمینه برگزار خواهد شد.

در پایان جلسه “امیر قادری” طی حکمی از سوی استاندار آذربایجان‌غربی به سمت سرپرست جدید فرمانداری ویژه مهاباد انتخاب و از زحمات “عارف خدرلو” فرماندار سابق این شهرستان با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از مسئولان شهرستان قدردانی شد.

فرماندار جدید مهاباد معاون هماهنگی بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور، معاون  هماهنگی امور  عمرانی استانداری کردستان، مدیرکل دفتر فنی استانداری کردستان، مدیر شهرسازی و معماری  و دبیر کمیسیون ماده ۵ استان کردستان، شهردار شهرستان سقز، کارشناس طرح و برنامه سازمان  جهادسازندگی استان کردستان، کارشناس نظارت بر طرحهای عمرانی حوزه معاونت عمرانی استانداری کردستان، کارشناس و مسئول واحد شهرسازی دفتر فنی استانداری کردستان را در کارنامه اجرایی خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست