اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق تأکید کرد این جریان، بیشترین شانس را برای کسب بالاترین تعداد کرسی‌های پارلمان دارد و باید زمام امور را در وهله اول از صلح به دست بگیرد.

 به نقل از السومریه نیوز، “مقتدی صدر” در سخنانی در مقابل هواداران این جریان در نجف گفت: کشور به تلاش‌های دلسوزان، اصلاح‌طلبان، صلح، همبستگی و درایت نیاز دارد. عراق تا چه زمانی باید در میان فساد بماند، نه اینکه فساد باید برچیده شود و اصلاحات جایش را بگیرد و صلح سراسر عراق را بگیرد؟ آیا اشغالگری، تروریسم، گرسنگی و ترس کافی نیست؟ کی می‌خواهیم در صلح و امنیت زندگی کنیم؟

صدر اضافه کرد: تا کی این درگیری‌های سیاسی و حزبی و دعوا بین ما وجود خواهد داشت؟ آیا درگیری و جنگ بس نیست؟ عراق نیاز به صلح، همبستگی، درایت، عقل و فکر، قدرت دارد تا مقابل دشمنانی نظیر آمریکا، اسرائیل، تروریسم و سازش با اشغالگران بایستد.

رهبر جریان صدر گفت: فراکسیون صدر بیشترین شانس را برای کسب بالاترین تعداد کرسی‌های پارلمان دارد و باید زمام امور را در وهله اول از صلح به دست بگیرد.

مقتدی صدر اشاره کرد: ملت عراق دیگر طاقت ندارند چه ما چیز جدید بیاوریم یا نیاوریم. فراکسیون صدر باید قدرت مسؤولیت پذیری و نوآوری داشته باشد و در جهت خواسته‌های ملت عمل کند.

یادآور می شود جریان صدر با یکصد نامزد از استان های مختلف در انتخابات پارلمانی به رقابت می پردازد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست