اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : نشست هم اندیشی سرپرست اداره کل ورزش وجوانان آذربایجان‌غربی با اصحاب رسانه با محوریت ارائه پیشنهادات، نقدها و راهکارهای توسعه ورزش و جوانان استان برگزار شد.

سجاد بیرامی سرپرست اداره کل ورزش وجوانان آذربایجان‌غربی در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه که با حضور معاونین و روسای گروه های قهرمانی اداره کل با محوریت ارائه پیشنهادات، نقدها و راهکارهای توسعه ورزش و جوانان استان گفت و گو کرد.
دکتر بیرامی در این نشست با اشاره به همراهی همه آحاد جامعه اعم از مدیران رسانه و اصحاب مطبوعات و فعلان خبری برای توسعه ورزش و جوانان استان، آذربایجان‌غربی یکی از استان‌های دارای استعدادهای بی نظیر در حوزه ورزش عنوان کرد و خاطر نشان کرد: باید با نگاه علمی و استعدادیابی سیستماتیک و برنامه های علمی بتوان از این استعدادها در راستای رسیدن به مدارج قهرمانی بهره گرفت.
سرپرست اداره کل ورزش وجوانان آذربایجان‌غربی نیاز این روزهای ورزش استان را ارائه پیشنهادات و راهکارها توسط کارشناسان بیان کرد و افزود: بی شک همه بر وجود مشکلات واقف و اگر ضعف یا کاستی در اجرای برنامه ها وجود دارد آماده شنیدن نقد هستیم و در این خصوص نیز از همه اصحاب رسانه می‌خوانیم ضمن ارائه نقدهای خود، راهکار و یا پیشنهادات خود را نیز ارائه دهند تا بتوانیم ورزش استان و حوزه جوانان را در راستای توسعه و رشد گام برداریم.
دکتر بیرامی در بخش دیگری از گفت و گوی خود اظهارکرد: میزبانی مسابقات مختلف چون تنیس که چندی پیش به پایان رسید و کسب عناوین ملی و بین المللی و حضور در تیم‌های ملی توسط ورزشکاران استان همگی نشان از ظرفیت‌های بالای ورزش استان است و هرچند سرانه ورزش استان با استاندارد کشور و جهانی فاصله دارد، باید با همراهی همه دستگاه‌ها نسبت به رسیدن به وضعیت مطلوب گام برداشت و ورزش و جوانان خود به تنهایی نمی‌تواند برای جبران این فاصله موفق باشد هر چند تمام تلاش خود ما اتمام پروژه‌های نیمه تمام ورزشی است که با تکمیل آنها، سرانه ورزش استان ارتقای قابل توجهی خواهدداشت.
در این نشست هم اندیشی مدیران رسانه های گروهی و مطبوعات و فعالان خبری و خبرنگاران ورزشی رسانه‌های مختلف برخط و تصویری به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات و نقدهای خود پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست