اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی با داشتن ١٧ رشته ورزشی و بیش از ۴٠٠ ورزشکار یکی از فعال ترین و برترین هیات در سال های اخیر است و تاکنون چندین بار به عنوان هیات برتر و فعال در سطح ملی و استانی معرفی شده است.

آوای مرز : در مراسمی که به منظور تجلیل از هیات های برتر ورزشی و پیشکسوتان استانی با حضور مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، معاونان اداره کل، روسا، نواب رئیس و دبیران هیات های ورزشی در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد با اهدای تندیسی از عبدالسلام معروفی رئیس هیأت ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی، فاطمه آرنر نایب رئیس بانوان هیات و اکبر بابایی دبیر هیات به عنوان “هیات برتر و فعال ورزشی استان” با “کسب رتبه خیلی خوب” فدراسیونی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

همچنین در این مراسم از مهدی چناقلو به عنوان یکی از پیشکسوتان ورزشی استان در رشته کشتی ناشنوایان در سطح استان و کشور تقدیر شد.

لازم به ذکر است هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی با داشتن ١٧ رشته ورزشی و بیش از ۴٠٠ ورزشکار یکی از فعال ترین و برترین هیات در سال های اخیر است و تاکنون چندین بار به عنوان هیات برتر و فعال در سطح ملی و استانی معرفی شده است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست