اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر ۱۴۰ پروژه فعال ورزشی در استان داریم که حمایت‌های استاندار بزرگترین سهم را در توسعه این بخش دارد.

سجاد بیرامی در جمع اساتید و معلمان منتخب حوزه ورزش آذربایجان غربی افزود: امروز شاهد افزایش میزان گرایش مردم به ورزش‌های عمومی، رشد شاخص‌های ورزش قهرمانی، جهش در توسعه زیرساخت‌های ورزشی و تقویت دیپلماسی فعال ورزشی از طریق میزبانی مسابقات بین المللی مهم در استان هستیم.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک روز معلم اضافه کرد: امروز گفتمان و رویکرد جدیدی در توسعه ورزش استان ایجاد شده و با تلاش و کار گروهی شاهد رشد خوبی در شاخص‌های مختلف ورزش استان هستیم.

بیرامی ادامه داد: البته بهره گیری از دانش روز ورزش در هیأت‌های ورزشی و دستیابی به ساختارهای علمی در بطن ورزش قهرمانی و حرفه‌ای و همچنین حوزه ورزش همگانی یکی از ملزومات جدی و اصلی ما در این راه است.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی اظهار کرد: ورزش مقوله‌ای مردمی و نیازمند کار گروهی و تیمی است و ما از تمام فرصت‌ها و ظرفیت‌ها به ویژه دانش و تجربه اساتید و پیشکسوتان دانشگاهی و معلمان دلسوز ورزشی برای رشد و توسعه ورزش استفاده خواهیم کرد.

بیرامی یادآور شد: در کنار آموزش و حوزه ورزش قهرمانی و همگانی، دیپلماسی ورزشی جایگاه ویژه‌ای برای ما دارد که میزبانی مسابقات جهانی و بین المللی و آسیایی در استان نشان دهنده توسعه این بخش است.

وی تاکید کرد: نقش معلمان و اساتید برجسته و پیشکسوتان علمی ورزش در توسعه این بخش بسیار مهم بوده و باید از تلاش‌های این قشر ساعی قدردانی کرد.

در این نشست صمیمی که با خاطره گویی و ارائه نقطه نظرات سازنده تعدادی از اساتید، پیشکسوتان و معلمان ورزشی نیز همراه بود، تجدید دیدار استاد و دانشجوهای سال‌های گذشته جلوه ویژه‌ای به آن داده بود.

در خاتمه این مراسم مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با اهدای لوح و هدیه‌ای از معلمان و اساتید حاضر تجلیل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست