اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : وریا غفوری گفت: در روزهای گذشته یکسری حواشی پیش آمده بود که من کردستان را با واو نوشته بودم، فقط می خواهم این را به آنهایی بگویم که سواستفاده می‌کنند. می‌خواهم بگویم که من وطن فروش و تجزیه طلب نیستم.

کاپیتان تیم استقلال درخصوص معرفی سرمربی جدید تیم استقلال گفت: واقعیت این است که خوشحال شدم استقلال بالاخره توانست مربی خودش را پیدا کند. یک مربی حرفه‌ای و با رزومه امیدوارم موفق باشند.

وی گفت: دیروز از روی ناراحتی یک چیزی گفتم و فکر نمی‌کردم اصلا ضبط شود ولی واقعیت این است که تا به امروز هیچگونه تماسی با من گرفته نشد و بارها سعی کردم که خودم ارتباطی بگیرم ولی مثل اینکه خیلی اتفاق مثبتی نیفتاده است. نمی‌دانم چطور توضیح بدهم. این توضیحات را می‌دهم چون امکان دارد بعداً سواستفاده شود ولی من هیچگونه بحث مالی با استقلال ندارم و نخواهم داشت.

غفوری افزود: لباس استقلال  برای من ارزشمند است و بازوبندی را که می‌بندم با هزاران میلیارد تومان عوض نمی‌کنم. امیدوارم آن اتفاقی که برای کاپیتان های استقلال افتاده است یک ترک سنت شود و برای من نیفتد.
غفوری گفت: نمی‌خواهم بدبین باشم. هنوز امیدوارم که به امید خدا بتوانم با استقلال ادامه بدهم و ببینیم در روزهای آینده اتفاقات خوبی بیفتد. یک تماس ۳۰ ثانیه ای می توانست تمام این سوءتفاهم ها را برطرف کند.
با تیم دیگری مذاکره کرده اید؟ غفوری در پاسخ به این سوال گفت: آدم همیشه پلن بی دارد ولی اولویت همیشه استقلال بوده و چیزی که من دوست دارم این است که در استقلال بازی کنم و از فوتبال خداحافظی کنم. همانطور که در بازی پایانی لیگ هم به آن اشاره کردم مگر اینکه یکسری عوامل دوست نداشته باشند من اینجا بازی کنم و خداحافظی کنم.
او ادامه داد: متاسفانه در روزهای گذشته یکسری حواشی پیش آمده بود که من کردستان را با “واو” نوشته بودم، فقط می خواهم این را به آنهایی بگویم که سواستفاده می‌کنند. می‌خواهم بگویم که من وطن فروش و تجزیه طلب نیستم، من یک جان دارم که هزاران بار فدای ایران می‌کنم. من قلب سه رنگ ایران عزیز رو زده بودم باز هم می‌گویم که یک جان دارم که هزاران بار فدای ایران می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست