اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  در افتتاح نمادین ۹۲۵ واحد مسکونی از تعاونی‌های مساکن مهر آذربایجان غربی، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اعلام کرد: «۱۲۶۹واحد مسکن مهر در ۳ ماهه اول سال آینده تحویل صاحبان خواهد شد»، این در حالی است که قرار بود جشن خاتمه مسکن مهر تا پایان امسال در استان برگزار شود.

به گزارش کردپرس، در حالیکه مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی آبان ماه امسال بیان کرد: «جشن اختتام مسکن مهر آذربایجان غربی در گرو تکمیل ۹۰۰ واحد دیگر  است»، اما امروز مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: «از ۲ هزار و ۱۹۴ واحد باقی مانده مسکن مهر امروز ۹۲۵ واحد تحویل شد و بقیه در ۳ ماهه اول سال آینده تحویل صاحبان خواهد شد».

عبادی در در جلسه ویدئوکنفرانس افتتاح نمادین ۹۲۵ واحد مسکونی از تعاونی‌های مساکن مهر همزمان با ۲۸۶ طرح تعاونی در سراسر کشور توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در این استان تاکنون ۲۳ هزار و ۸۰۹ واحد مسکونی تحویل صاحبان شده است و از ۲ هزار و ۱۹۴ واحد باقی مانده ۹۲۵ واحد امروز تحویل شد و بقیه در ۳ ماهه اول سال آینده تحویل صاحبان خواهد شد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در این جلسه گفت: ۲۲۵ تعاونی مسکن در استان داریم که ۲۶ هزار و ۳ نفر عضو این تعاونی‌ها هستند. بیش از ۵۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح مسکن مهر در آذربایجان غربی ساخته و تحویل شده که بخش اعظم آن در هشت سال اخیر بوده است.

ساخت ۴۴۰۰ واحد مسکن مهر تا پایان سال جاری در آذربایجان غربی

در ادامه معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی نیز با اشاره به احداث چهار هزار و ۴٠٠ واحد مسکن مهر تا پایان امسال در استان گفت: با تحویل این تعداد، طرح مسکن مهر به خط پایان می‌ رسد.

نادر صادقی با اشاره به ظرفیت‌های قابل‌استفاده استان در بحث تعاونی‌ها، گفت: با تکیه‌بر هم‌مرز بودن با سه کشور می‌توان از ظرفیت تعاونی‌های مرزی بر اساس استانداردهای به‌روز استفاده کرد.

او با بیان اینکه ارزش روز سرمایه‌گذاری این پروژه‌ها که به مناسب دهه فجر انجام شد، ۲ هزار هزار و ۵۴۳ میلیارد تومان است، ادامه داد: ۲۲۵ تعاونی با ۲۶ هزار عضو در آذربایجان غربی ایجاد شده که تنها تعداد ۲۷ مورد باقیمانده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان این‌که تعداد ۹۲۵ واحد از مساکن مهر تمام‌شده در سطح استان در اختیار صاحبان قرار می‌گیرد، خاطر نشان کرد: واحدهای باقیمانده مسکن مهر در شهرهای ارومیه، خوی، ماکو، سلماس، مهاباد، نقده، سردشت، شاهین‌دژ و بوکان قرار دارد.

او یادآور شد: از ابتدای اجرای طرح مسکن مهر، ۵١ هزار و ٩٠٨ واحد در استان آغاز شد که از این تعداد ۴٠ هزار و ٨٧١ واحد در شهرهای بالای ٢۵ هزار نفر و ١١ هزار و ٣٧ واحد در شهرهای زیر ٢۵ هزار نفر جمعیت احداث شده است.

همزمان با افتتاح این طرح‌ها به صورت ارتباط ویدئو کنفرانسی در آذربایجان غربی نیز ۹۲۵ واحد مسکونی از تعاونی‌های مسکن مهر توسط وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست