اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: مجوز فعالیت فن ‌بازار منطقه ‌ای از سوی فن ‌بازار ملی ایران به پارک علم و فناوری این استان اعطا شد.

حسن حیدری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: «فن‌ بازار» به عنوان زیرساخت اطلاعاتی استانی با تلاش پارک علم و فناوری آذربایجان غربی راه‌ اندازی شد.
وی ادامه داد: رونق اقتصاد دانش ‌بنیان، افزایش مبادله های فناورانه، سرعت بخشی در فرآیند مبادله فناوری بین عرضه‌ کنندگان و متقاضیان فناوری از اهداف راه‌اندازی فن ‌بازار مجازی است.
وی اعلام کرد: فن ‌بازار به عنوان بخشی از پارک علم و فناوری آذربایجان غربی فرصتی را برای صاحبان فناوری محصولات فراهم می کند تا محصول خود را معرفی کنند.
رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی بیان کرد: آشنایی متقاضیان فناوری با محصولات عرضه شده و بیان نیازهای فناورانه به تولیدکننده محصولات فناور از دیگر ویژگی های فن بازار است.
حیدری اضافه کرد: فن ‌بازار در ۲ بخش بازار فیزیکی و بازار مجازی فعالیت می کند و پارک علم و فناوری این استان در نخستین قدم بخش مجازی را راه اندازی کرده است و بخش فیزیکی نیز به زودی فعال می شود.
به گزارش ایرنا پارک علم و فناوری آذربایجان غربی موفق به اخذ موافقت اصولی جهت تولید فن ‌بازار استانی از سوی مرکز فن‌ بازار ملی ایران شده است.
فن ‌بازار یک سیستم جامع انتقال فناوری بین عرضه‌ کنندگان و متقاضیان فناوری می‌باشد که به صورت نظام ‌مند فرآیند انتقال فناوری را تسهیل می کند.
ایجاد فن‌ بازارهای منطقه ‌ای و تخصصی در دستورکار مرکز فن ‌بازار ملی ایران قرار گرفته و هدف از این اقدام تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به جامعه دانش‌ بنیان استان‌ها بواسطه ایجاد دفاتر فن ‌بازار منطقه‌ای است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست