اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

 آوای مرز : رئیس پلیس امنیت اقتصادی انتظامی استان آذربایجان غربی از کشف یک فقره پرونده تسهیلات غیر مجاز بانکی به ارزش ٣٢٢ میلیارد ریال توسط کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در استان خبر داد.

سرهنگ کارآگاه بابک فرشباف گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه کارمند یکی از بانک های عامل استان با همدستی ۲ نفر دیگر با شگردهای خاصی اقدام به اخذ تسهیلات غیر مجاز بانکی به نام بستگان و دوستانشان به تعداد ۱۶۳ نفر کرده اند، مراتب به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

او افزود: با هماهنگی قضائی و پس از استخراج و بررسی مستندات، مشخص شد متهمان با استفاده از ترفند های خاصی، چندین نوع وام از بانک به اسم اشخاص متعدد وام اخذ کرده اند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی انتظامی استان تصریح کرد: در بررسی کارشناسی کل مبلغ تسهیلات غیر مجاز اخذ شده بالغ بر ۳۲۲ میلیارد ریال برآورد شد که در این زمینه پرونده تشکیل و ۳ متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ فرشباف در پایان تأکید کرد: پلیس امنیت اقتصادی در مبارزه بی امان با غارت گران بیت المال، سود جویان و دلالان تلاش خود را به کار بسته  تا هر گونه تحرکی از ضربه زنندگان به اقتصاد جامعه سلب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست