اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : جانشین فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی از کشف ۱۷۰ کیلوگرم تریاک در ۲ عملیات پلیسی در ارومیه، خبر داد.

سرهنگ ایرج حسنخانی گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی، در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و با کار اطلاعاتی شبانه روزی و بهره گیری از شیوه های پلیسی از فعالیت ۲باند قاچاق مواد مخدر در شهرستان ارومیه مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

او افزود: با رصد اطلاعاتی و پایش های شبانه روزی ماموران در جاده شهید کلانتری و جاده سلماس و کنترل خودروهای عبوری، با انجام ۲ عملیات، موفق به شناسایی ۲دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ و یک دستگاه ایسوزو حامل موادمخدر شده و جهت بازرسی بیشتر آنها را به مقر پلیس انتقال دادند.

حسنخانی بیان کرد: در بازرسی انجام شده، ۱۲۰کیلوگرم تریاک از دو دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ در جاده شهید کلانتری و ۵۰کیلوگرم از خودروی ایسوزو در جاده سلماس که به طرز ماهرانه ای در خودروها جاسازی شده بود کشف و ۳نفر نیز در این خصوص دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان با تاکید بر اینکه متهمان و خودروهای توقیفی پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند، گفت: برخورد با سوداگران مرگ، از برنامه های محوری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در سال جاری است و از شهروندان می خواهیم هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست