اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  مسئولین باید هرچه زودتر وضعیت معیشتی مرزنشینان فداکار و به ویژه کولبران را دریابند و مشکلات این قشر راحل و فصل نمایند. دیگر حرف کافی است و زمان، زمان عمل است

خبرگزاری کردپرس _ همانطوریکه مستحضرید مجلسیان و دولتمردان بارها در اظهاراتی وعده به ساماندهی وضعیت مرزنشینان بالاخص کولبران دادند. فراموش نکنیم که مرزنشینان حافظان مرزهای کشورند و در زمان هشت سال دفاع مقدس راسخ و استوار، ضربات خصم دشمن را جانانه تحمیل نمودند تا درنهایت شهد پیروزی حاصل گردید.

مردم شهر مرزی نودشه نیز از این مرارت ها بی نصیب نماند و به واسطه مقاومت و اسیر نمودن سربازان ارتش عراق آماج کین دشمن با بمباران های متعدد از جمله حملات شیمیایی با گازخردل شدند. ارتش عراق شهرمرزی نودشه را محاصره کرد و قرار بود بگفته خودش صدام جنایتکار بعد ازیک هفته درتهران سخنرانی کند. وقتی ازخواب غفلت بیدار شد، متوجه شد ارتش تا دندان مسلحش نه اینکه نتوانست شهر مرزی نودشه را  تسخیر نماید، بلکه سخنرانی اش در تهران نیز به رویا مبدل گردید.

درود برشرف وحیثیت مردم شجاع نودشه که به مقابله با ارتش پوشالی صدام برآمد ارتشی که شرق وغرب واعراب پشتیبانش بودند اما در تصرف نودشه ناکام ماند. با درسی که مردم به متجاوزین داد دیگر هیچ دشمنی قادر نیست باردیگر به ملت نجیب ایران طمع ورزی نماید.

مسئولین باید هرچه زودتر وضعیت معیشتی مرزنشینان فداکار و به ویژه کولبران را دریابند و مشکلات این قشر  راحل و فصل نمایند. دیگر حرف کافی است و زمان،  زمان عمل است.

این نوشته باتوجه به بیانات رئیس محترم جمهور در هیئت دولت مبنی بر رفع مشکل معیشتی مرز نشینان و کولبران منباب یادآوری مطرح می گردد که از سخن بکاهیم و با عمل سخن بگوئیم. این در حالی است که ریاست محترم قوه قضائیه در زمان تشریف فرمایی به شهرستان پاوه در یادمان شهدا باحضور جناب حاج ماموستا قادری امام جمعه محترم و مردم نجیب پاوه و اورامانات خطاب به استاندار محترم درباره مرزنشینان وکولبران دستورات لازم را صادر فرمودند.

بنده هم در در آن جلسه در مورد کارت مرزنشینان به ویژه شهروندان مواردی را باستحضار آیت الله رئیسی رساندم که هرسال کارت مرزنشینان تمدید خواهند شد اما نه تنها هیچ اعتباری ندارد بلکه شهروندان مرزی نیز نادیده گرفته شده است و مردم عزیز شهر مرزی نودشه و نوسود در این راستا نگرانند.

با دعای خیر

مامو طاهر کردبهمن

 رئیس شورای اسلامی شهرمرزی نودشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست