اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیر کل محیط زیست آذربایجان غربی گفت: داخل پارک ملی دریاچه ارومیه هر گونه احداث و ساخت و ساز ممنوعیت قانونی دارد.
مهران نظری در جمع خبرنگاران گفت: چند شرکت درخواست داده اند که سرویس بهداشتی و حمام در اطراف دریاچه ارومیه برای مردم تعبیه کنند و هماهنگ شده که این شرکت‌هاا از سازه‌های غیر ثابت فایبر گلس که قابلیت حمل نیز داشته باشند استفاده کنند که به منظور رفاه مردم به صورت محدود مجوز خواهیم داد و مدت زمان آن نیز محدود خواهد بود.
وی افزود: اطراف بزرگراه شهید کلانتری پر از سوله فرسوده و آلاچیق است که باعث انباشت زباله در محیط آن شده است ولی با این وجود از ابتدای سالجاری ۳ الی ۴ بار زباله‌ها اطراف دریاچه جمع آوری شده است. قطعا این وضعیت را تا سه ماه آینده ساماندهی خواهیم کرد.
مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی افزود: طرح‌هایی برای ساماندهی زباله دریاچه داریم و به سطل زباله اکتفا نخواهیم کرد بلکه در طرحی که تا ۳ ماه آینده اجرایی خواهد شد مجوز جای گذاری سرویس بهداشتی سیار، دوش حمام سیار، کافی شاپ سیار و… بر اساس قوانین و ضوابط سازمان حفاظت محیط زیست را خواهیم داد به نحوی که قوانین پارک ملی نیز بطور کامل رعایت شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست