اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : فرمانده انتظامی استان از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر با کشف ۲۴ کیلو گرم مواد مخدر در ارومیه با عملیات ضربتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان، خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “رحیم جهانبخش ” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان طی یک عملیات اطلاعاتی، موفق شدند افرادی را که در زمینه قاچاق مواد مخدر فعالیت داشتند را شناسایی کنند.

وی در ادامه افزود: با هوشیاری ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی، طی عملیات ضربتی در بازرسی از منزل متهمان؛  مقدار ۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک  و  ۱۷ کیلو گرم شیشه افغانی کشف و ضبط  شد.

فرمانده انتظامی استان بیان داشت: در این رابطه ۳  نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضائی شدند.

سردار جهانبخش در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود و با توجه به نقش بی بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، ضروری است همکاری های آنان در این زمینه، بیش از گذشته با ماموران تداوم یابد و هر گونه مورد مشکوکی را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند

کشف ۲۷ تن گندم در میاندوآب

فرمانده انتظامی استان از کشف ۲۷ تن گندم به صورت توزیع خارج از شبکه به ارزش بیش از ۳ میلیارد ریال در شهرستان میاندوآب، خبر داد.

سردار “رحیم جهانبخش ” در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران ایست بازرسی شهید “محمدنژاد” در شهرستان “میاندوآب”، حین کنترل خودروهای عبوری در محور “میاندوآب-تبریز”به یک دستگاه تریلی به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بررسی بار تریلی متوقف شده ۲۷ تن گندم  به صورت توزیع خارج از شبکه و فاقد هر گونه مجوز قانونی  کشف  و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان امر ارزش محموله کشف شده ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است؛ تصریح کرد: در این راستا یک دستگاه تریلی توقیف و یک نفر متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سردار جهانبخش در پایان با تاکید بر اینکه مبارزه با قاچاق کالا از اولویت های اصلی پلیس است و پلیس با اقتدار کامل در چهارچوب قانون و قاطعانه با قانون شکنان در این حوزه برخورد خواهد کرد، خاطر نشان کرد: هموطنان در صورت مشاهده هرگونه قاچاق کالا و ارز، موضوع را از طریق فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند

کشف ۲۰ کیلو گرم مواد مخدر در ارومیه

جانشین فرمانده انتظامی استان از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر با کشف ۲۰ کیلو گرم مواد مخدر در ارومیه با عملیات ضربتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان، خبر داد

سرهنگ  “ایرج حسنخانی ” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان طی یک عملیات اطلاعاتی، موفق شدند افرادی را که در زمینه قاچاق مواد مخدر فعالیت داشتند را شناسایی کنند.

وی در ادامه افزود: با هوشیاری ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی، طی عملیات ضربتی در بازرسی از خودروی متهمان؛  مقدار ۲۰  کیلو گرم شیشه افغانی کشف و ضبط  شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان بیان داشت: در این رابطه ۳  نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ حسنخانی  در پایان خاطرنشان کرد: مأموران انتظامی استان با تمام توان در راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر تلاش می کنند و این تلاش ایثارگرانه عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست