اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : میزبانی شهر ارومیه در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۳ در جلسه هیات رئیسه کنفدراسیون آسیا در اندونزی به تصویب نهایی رسید.

بر اساس اعلام فدراسیون والیبال، جلسه هیات رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا شنبه ۲۷ خرداد به میزبانی شهر گریسک و با حضور اعضای هیات رئیسه، چون محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران برگزار شد و در این جلسه میزبانی استان آذربایجان غربی (شهر ارومیه) برای مسابقات قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۳ به تصویب رسید.

پیش از این و با درخواست و پیگیری مسئولین استان آذربایجان غربی برای میزبانی در این رقابت‌ها،  محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در راستای ارج نهادن به علاقمندی استان‌ها و شهرستان به ورزش والیبال و رشد و توسعه این رشته ورزشی در شهرهای علاقمند، این موضوع را با مسئولین کنفدراسیون والیبال آسیا مطرح کرده بود و در نشست روز گذشته میزبانی ایران در این رقابت‌ها به صورت رسمی از تهران به ارومیه تغییر یافت.

همچنین در نشست هیات رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیاداورزنی برای میزبانی مسابقات قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۵، رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا ۲۰۲۴ و قهرمانی جوانان آسیا ۲۰۲۴ اعلام آمادگی کرد تا جمهوری اسلامی ایران یکی از نامزدهای اصلی برای میزبانی این مسابقات شود.

بررسی رویدادهای برگزار شده سال ۲۰۲۲ و چشم انداز و برنامه‌های والیبال آسیا در سال ۲۰۲۳ بخش دیگری از جلسه هیات رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا بود که به تصویب نهایی اعضای هیات رئیسه این نهاد والیبالی آسیا رسید.

بیست‌ودومین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا، از ۲۸ مرداد تا چهارم شهریور به میزبانی شهر ارومیه با شرکت ۱۸ تیم برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست