اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آ وای مرز : بنا به اعلام رئیس هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی ؛ اردوی تیم های ملی کشتی آزاد جوانان و بزرگسالان ناشنوایان کشور با حضور ٣٣ ورزشکار و کادر تیم های ملی در رده جوانان و بزرگسالان به مدت ١٠ روز زیر نظر علیرضا زند و محمد طلایی و کادر فنی از ٢۴ تیرماه آغاز و تا ٣ مردادماه در ارومیه در حال برگزاری است. 
عبدالسلام معروفی تاکید کرد: در این اردو تعداد ١۵ ورزشکار و کادر مربیان در بخش جوانان به سرمربیگری محمد طلایی و ١٨ ورزشکار و کادر مربیان در بخش بزرگسالان به سرمربیگری علی زندی جمعا به تعداد ٣٣ نفر در این اردو حضور دارند.

وی با تقدیر از حمایت های مجموعه فدراسیون، اداره کل ورزش و جوانان استان ، مجموعه هتل مروارید، هیات های کشتی و پزشکی، شهرداری و شورای شهر و سازمان اتوبوسرانی ارومیه، همکاران هیات و دیگر بزرگواران در برپایی این اردو افزود : این اردو از تاریخ ٢۴ تیرماه آغاز و تا ٣ مردادماه بمدت ١٠ روز برگزار می شود و علی شکیبازاده کشتی گیر شایسته استانی نیز برای بار دوم جزو دعوت شدگان به اردوی بزرگسالان می باشد.

گفتنی است ؛ هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی جزو هیات های برتر و مطرح کشوری ست که با حمایت های ویژه مجموعه فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان و ادارات مربوطه و تلاش همکاران، این استان را به کمپ تیم های ملی تبدیل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست