اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : – دادستان عمومی و انقلاب سلماس از دستگیری قاتلان رئیس سابق پلیس امنیت و اطلاعات آذربایجان غربی خبر داد.

 ناصر عباسی در این زمینه گفت: دو روز  پیش، پیکر سوخته رئیس سابق پلیس امنیت و اطلاعات انتظامی آذربایجان غربی در صندوق عقب خودرو در گردنه قوشچی کشف شده بود.

او ادامه داد: با کشف پیکر سوخته مرحوم سرهنگ باباعلی نوبخت رئیس سابق پلیس امنیت و اطلاعات انتظامی آذربایجان غربی و عاملین این جنایت قاتلان شناسایی و دستگیر شدند.

در همین خصوص فرمانده انتظامی آذربایجان غربی نیز گفت:در پی کشف جسد  سرهنگ “باباعلی نوبخت” سرهنگ بازنشسته انتظامی در محل گردنه قوشچی، رسیدگی به موضووع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

سردار مسعود خرم‌نیا اضافه کرد: ماموران پلیس آگاهی با اشرافیت اطلاعاتی دقیق، اقدامات فنی را برای شناسایی قاتل یا قاتلان آغاز کردند که در تحقیقات اولیه کارآگاهان جنایی مشخص شد متهمان سه نفر عضو یک خانواده شامل پدر، مادر و پسر بوده و متواری شده اند.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه به جهت حساسیت موضوع دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت، اظهار کرد: با به کارگیری توان علمی و روش‌های نوین کشف جرم در نهایت محل مخفیگاه متهمان شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی، ۲ نفر شامل پسر و مادر در ارومیه و پدر که قاتل اصلی بود، در مرز یکی از شهرستان ها دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت داده شدند.

او با بیان اینکه این موضوع هیچ ارتباطی با شغل سابق مقتول ندارد، گفت: متهمان در تحقیقات پلیس به جرم ارتکابی به انگیزه اختلاف شخصی اعتراف کردند.

گفتنی است؛ از یکشنبه گذشته بعد از آخرین تماس با منزل، هیچ اطلاعی از او در دست نبود تا اینکه پیکر وی در خودروی سوزانده و رها شده در ته دره‌ای در گردنه قوشچی کشف شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست