اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : استاندار آذربایجان غربی ظهر امروز در دفتر کار خود میزبان “هررست گاسمن” (Horst Gassmann) رئیس هیات مدیره شرکت آلمانی ALGA (فعال در زمینه نوسازی وسائط نقلیه)بود.

محمدمهدی شهریاری در این دیدار گفت: از هر گونه سرمایه‌گذاری در بخش های مختلف استان حمایت جدی می‌کنیم و شرایط لازم را برای انجام سرمایه‌گذاری در آذربایجان غربی فراهم خواهیم کرد.

وی افزود: از سرمایه گذاری در حوزه بازسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل استان بویژه اتوبوس های فرسوده نیز استقبال می کنیم و حمایت لازم را در این رابطه انجام می دهیم.

استاندار آذربایجان غربی همچنین گفت: در حال حاضر چند پروژه سرمایه گذاری خارجی در استان در حال اجراست و تقاضاهای زیادی نیز برای سرمایه گذاری در آذربایجان غربی وجود دارد.

رئیس هیات مدیره شرکت آلمانی ALGA نیز در این دیدار علاقمندی خود را برای سرمایه گذاری در استان آذربایجان غربی اعلام نمود و گفت: برای اولین بار است که به آذربایجان غربی و شهر ارومیه سفر می کنم، امیدوارم با حمایت مسئولان استانی، بتوانیم نسبت به ایجاد واحد صنعتی بازسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل در این استان اقدام کنیم.

گفتنی است، شرکت سرمایه گذاری آلمانی ALGA در زمینه بازسازی و نوسازی اتوبوس های فرسوده، ماشین های آتش نشانی و آمبولانس ها فعالیت دارد.

گاسمن رئیس هیات مدیره شرکت ALGA پیش از دیدار با شهریاری ، دیداری را نیز با رضا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست