اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رییس کل دادگستری آذربایجان غربی از صدور کیفرخواست برای ۲ نفر از متهمین پرونده اختلاس ۱۴۰ میلیاردی شهرداری ارومیه به اتهام جعل و استفاده از سند مجعول، اختلاس و تحصیل مال از طریق نامشروع خبر داد.

ناصر عتباتی گفت: برابر گزارش و تحقیقات سازمان بازرسی، پلیس اقتصادی که نشان از این بوده که متهم ردیف اول این پرونده که به عنوان مدیر مالی به صورت غیر قانونی از حساب مالی شهرداری برداشت و آن را به حساب متهم ردیف دوم واریز می‌کرده است.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی ادامه داد: او نیز مجدد از طرق مختلف و با تنظیم قراردادهای متفاوت ابن مبالغ را به خود یا بستگانش منتقل می‌کرده است.

او افزود: با توجه به تحقیقات مفصل انجام شده در شعبه بازپرسی و احراز بزه‌های ارتکابی به متهمین، کیفرخواست آنها به اتهام‌های جعل و استفاده از سند مجعول، اختلاس و تحصیل مال از طریق نامشروع صادر و پرونده جهت رسیدگی به محاکم ذی صلاح ارسال شده است.

دی ماه سال ١٣٩٩ علاوه بر محمد حضرت پور، شهردار ارومیه، چندین شهردار منطقه و مدیران میانی در مجموعه مدیریت شهری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) به دلیل اتهام فساد در مدیریت شهری ارومیه دستگیر شدند

دادگاه رسیدگی به اتهامات محمد حضرت پور، شهردار اسبق ارومیه و بیش از ۸۰ نفر از متهمین این پرونده، از ٢٨ آبان ماه  در ساختمان دادگستری آذربایجان غربی آغاز شده و تا کنون ٣ جلسه برگزار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست