اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : فرماندار پیرانشهر با بیان اینکه  از صبح روز پنجشنبه( ۲۵ بهمن) بنا به دلایل نامعلومی طرف عراقی از ورود تانکرهای ایرانی به اقلیم کردستان عراق جلوگیری کرده است، از رفع مشکل به وجود آمده در خصوص ممانعت از ورود تانکرهای ایرانی به اقلیم کردستان عراق در اسرع وقت خبر داد.

سید علی ترابی در گفت و گو جلوگیری از ورود کامیون های خالی ایران به داخل خاک عراق با خبرنگار کردپرس ضمن اعلام این خبر گفت: از صبح روز پنجشنبه( ۲۵ بهمن)  بنا به دلایل نامعلومی طرف عراقی از ورود تانکرهای ایرانی به اقلیم کردستان عراق جلوگیری کرده است.

وی ادامه داد: این اقدام مسئولان عراقی بدون هماهنگی با مسئولان گمرک تمرچین و شهرستان بوده است.

ترابی اضافه کرد: تلاش ها برای رفع این مشکل و علت ممانعت طرف عراقی از ورود کامیونهای ایرانی به خاک اقلیم کردستان در دست بررسی می باشد.

مقام عالی شهرستان پیرانشهر در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به این موضوع که صادرات از مرز تمرچین پیرانشهر بدون هیچ مشکلی ادامه دارد؛ تصریح کرد: این موضوع فقط مربوط به کامیونهای خالی ایرانی می باشد که به قصد بارگیری مواد سوختی و انتقال آن  به پالایشگاههای ایران به اقلیم کردستان عراق می روند؛ می باشد و گرنه بخش صادرات کالا از طریق مرز تمرچین بدون هیچ مشکلی و بصورت کاملا عادی در جریان است.

فرماندار پیرانشهر یادآور شد: قطعا این مشکل مقطعی و زود گذر خواهد بود و هم اکنون تلاشها و رایزنی های لازم با سرکنسول ایران در اقلیم کردستان عراق بجهت رفع مشکل در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست