اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: درحال حاضر هیچ گونه خطری مرزهای کشور را تهدید نمی کند و این نیرو با توان بالای نظامی آماده دفاع از کیان اسلامی است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در سفر به مهاباد با اشاره به آمادگی یگانهای این نیرو برای دفاع از مرزهای میهن اسلامی افزود: امروز با تحول عظیمی که در ساختار و سازمان‌های کلیه یگانهای نیروی زمینی اتفاق افتاده است کلیه تیپ‌ها، متحرک هجومی، واکنش سریع، تیپ‌های متحرک زرهی، متحرک مکانیزه آمادگی کامل در برابر هر شرایطی را دارند تا هیچ گونه خطری میهنمان را تهدید نکند.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با بصیرت کامل و در سایه تبعیت از ولی فقیه، همیشه آماده برای مقابله با هرگونه تجاوز احتمالی هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین به رونمایی از تجهیزات نظامی ارتش اشاره کرد و گفت: بخش اعظم دستاوردهای تجهیزات نظامی ارتش در حوزه تجهیزات سیگنالی است که فروردین ماه سال آینده رونمایی خواهند شد.

امیر حیدری اضافه کرد: نیروی زمینی متحرک، هجومی و واکنش سریع این افتخار را دارد که امروز با تولید انواع تجهیزات مورد نیاز خود اعم از تانک‌برهای فوق سنگین، انواع رادارها، دوربین‌هایی با برد بلند، شیلترهای مخابراتی و دیگر تجهیزات، نهضت خودکفایی را به بالاترین مرحله رسانده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین با حضور در جمع نیروهای تیپ ۳۶۴ شهید نصیرزاده از نزدیک شاهد نمایش توان بالای آمادگی این تیپ بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست