اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رییس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه گفت: باغ رضوان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فقط برای تدفین اموات باز است و شهروندان از حضور در این مکان خودداری کنند.

حجت الاسلام امیرعباس عابدینی بیان کرد: با توجه به وضعیت تشدید شیوع کرونا، باغ رضوان طبق مصوبه ستاد کرونا همچنان مسدود است .

او ادامه داد: مسیر اصلی وردی باغ رضوان ارومیه با مشارکت ماموران نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی جهت جلوگیری از تجمع در باغ رضوان نظارت و کنترل می شود و  سایر مبادی ورودی نیز با خاک ریزی بسته شده است.

رییس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه با بیان اینکه شهروندان به باغ رضوان  مراجعه نکنند، عنوان کرد: هر گونه تجمع در باغ رضوان ممنوع است و ممنوعیت‌ها و محدودیت‌ها در راستای پیشگیری از انتقال بیش از پیش ویروس کرونا است.

او با اعلام اینکه باغ رضوان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فقط برای تدفین اموات باز است، بیان کرد: در صورت وجود فوتی، صرفا اقوام درجه یک و در حدود ۲۵ نفر اجازه ورود به باغ رضوان داده می شود.

رییس سازمان آرامستان شهرداری ارومیه از شهروندان درخواست کرد به باغ رضوان مراجعه نکنند و فاتحه خوانی  را از راه دور یا به صورت مجازی و از طریق  دانلود  برنامه نرم افزاری  جستجوی متوفیان  باغ رضوان  ارومیه  اجرا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست