اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : امام جمعه ارومیه گفت: مسئولان شهری سریعا مسئله اعتصاب رانندگان اتوبوس بخش خصوصی را حل کنند.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی امروز ۸ بهمن ماه در خطبه های نماز جمعه ارومیه که در مصلی امام خمینی برگزار شد، افزود: مسئولان شهری سریعا مسئله اعتصاب رانندگان اتوبوس بخش خصوصی را حل کنند و مسئولان دادگستری با جدیت به این مسئله ورود کنند و اختلافات را برطرف کنند.

وی تصریح کرد: هر دو طرف در رسانه ملی باید حضور یابند مشکلات خود را با مردم صریح در میان بگذارند تا به راه حلی مشکل گشا برسند چرا که مردم ارومیه تنها متضرر این کم کاری ها هستند.

وی با اشاره به مسئله گرانی های افسار گسیخته خاطر نشان کرد: مسئولان نظارت قابل قبولی بر گرانی ها ندارند باید نظارت ها افزایش یابد و در کنار آن مردم و کسبه نیز انصاف را رعایت کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در جمع مداحان و مسئولان هیئت های مذهبی اظهار کرد: هیئت ها باید در مسیر تبیین و تبلیغ مکتب اهل بیت حرکت کنند و محور آنها باید مسئله تبیین باشد چرا که دشمن در تلاش است ایمان و باور مردم را مورد هجمه قرار دهد.

حجت الاسلام قریشی با تبریک آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی یاد آور شد: دشمن و باقی ماندگان رژیم ستم شاهی در تلاش هستند رژیم پهلوی را تطهیر و جای ظالم ومظلوم را عوض کنند و انقلاب را نا کارآمد نشان داده و آینده را نگران کننده جلوه دهند. وظیفه ما توسل به جهاد تبیین و آگاه کردن مردم است.

امام جمعه ارومیه افزود: سال هاست که رژیم صعودی با همراهی هم پیمانان خود مردم یمن را مورد هجمه های شدید قرار داده و دنیا چشم خود را براین جنایات بسته است وظیفه ما در این شرایط حمایت و کمک به مردم مظلوم یمن است.

وی با تبریک صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی  ادامه داد: دشمن در همه عرصه ها  به دشمنی با انقلاب اسلامی پرداخته و میدان مسابقات ورزشی نیز یکی از مسیرها و عرصه های است که باید تلاش شود پرچم انقلاب اسلامی را به اهتزار در بیاوریم و دشمن را در این عرصه نیز ناامید کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست