اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ۹ اخلالگر بازار مسکن در بازرسی از عملکرد بنگاه‌های مشاوران املاک در سطح استان شناسایی و به مقام قضایی معرفی شدند.

سید محسن حمزه‌لو اظهار دکرد: در طول ۹ روز گذشته ۸۳۸ بازدید توسط ۴۰ اکیپ بازرسی در ۲ نوبت صبح و عصر از بنگاه‌های مشاوران املاک در سطح استان انجام شده که در این مدت ۶۷۵ اخطار تخلف صادر شده است.

او ادامه داد: در راستای بازرسی‌های انجام شده، ۱۰ بنگاه مشاور املاک متخلف در سطح استان شناسایی و به دلیل تخلفات عدیده پلمب و به دستگاه قضایی معرفی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: بنگاه‌های مشاور املاک متخلف شناسایی شده بعد از تشکیل پرونده تخلفات در شعب ویژه تعزیرات حکومتی در سطح استان، ۱۷ میلیارد ریال جریمه شدند.

حمزه‌لو افزود: در حال حاضر هفت هزار و ۱۸۱  مشاور املاک مجاز در سطح استان وجود دارد و در حال فعالیت هستند که بازرسی از فعالیت این واحدها در حال انجام است.

او بیان کرد: در راستای نظارت بر بازار مسکن چهار جلسه هماهنگی در سطح استان برای تشدید نظارت‌ها بر بازار مسکن و فعالیت بنگاه‌های مشاور املاک برگزار شده است و اهتمام ویژه‌ای برای اجرای طرح ساماندهی و نظارت بر بنگاه‌های مشاوراملاک وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست