اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: در راستای تحقق اهداف وزارت صمت و مطابق برنامه زمانبندی ابلاغی کشوری مجوز عملیات اکتشافات و بهره برداری تعدادی از محدوده های اکتشافی و معدنی از طریق مزایده عمومی به دارندگان توان فنی و مالی لازم واگذار می شود.

عبدالحمید سرتیپی در این باره گفت: در راستای تحقق اهداف وزارت صمت و مطابق برنامه زمانبندی ابلاغی کشوری مجوز عملیات اکتشافات و بهره برداری تعدادی از محدوده های اکتشافی و معدنی از طریق مزایده عمومی به دارندگان توان فنی و مالی لازم واگذار می شود.

او  افزود: ۱۶۱ معدن و محدوده معدنی استان آذربایجان غربی از طریق سامانه www.setadiran.ir برای مزایده اعلام شده که ۴۸ فقره آن در حوزه پروانه بهره برداری، ۱۷ فقره در حوزه گواهی کشف، ۹۴ فقره در حوزه محدوده پروانه اکتشاف و ۲ فقره نیز در حوزه مجوز برداشت بوده و به متقاضیان واجد شرایط واگذار خواهد شد.

سرتیپی تصریح کرد: معادن و محدوده های قابل واگذاری از طریق مزایده عمومی سراسری در استان آذربایجان غربی شامل بیشتر گروه های مواد معدنی موجود در استان از جمله سنگ های تزئینی، مواد معدنی فلزی، مصالح کوهی و شن و ماسه است.

مدیر کل صنعت، معدن تجارت استان آذربایجان غربی تأکید کرد: متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات، دریافت اسناد و لیست موضوع مزایده از تاریخ ۳۰ مهر ماه جاری به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ایران) به آدرس www.setadiran.ir مراجعه نمایند.

سرتیپی اضافه کرد: تمامی اطلاعات، مدارک، اسناد و لیست معادن قابل واگذاری از طریق مزایده در سایت سازمان نیز بارگذاری شده است که متقاضیان می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را علاوه بر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در سایت سازمان صمت آذربایجان غربی نیز مشاهده کنند ولی شرکت در مزایده فقط از طریق سامانه تدارکات امکان پذیر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست